طراحی اپلیکیشن های موبایلی

تولید اپلیکیشن های موبایلی توسط نیروهای متخصص بومی افغانستان

طراحی و تولید انواع اپلیکیشن های موبایلی

طراحی انواع اپلیکیشن های موبایلی با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا 

طراحی اپلیکیشن های بومی (NATIVE)

این دسته از اپلیکیشن ها به صورت حرفه ای برنامه نویسی می شوند و اکثر برنامه های موبایلی موفق و معروف از این نوع برنامه نویسی بهره برده اند مانند اپلیکیشن Play store.

طراحی اپلیکیشن های تحت وب (web view)

یک برنامه ی وب موبایل، نرم افزاری است که با زبان جاوا اسکریپت یا HTML5 تولید می شوند. این برنامه ها در یک مرورگر وب درون تلفن همراه اجرا می شوند. این به این معنی است که آنها از طریق اتصال به اینترنت قابل اجرا هستند و برنامه ی جداگانه ای نیستند که بر روی تلفن همراه نصب شوند.

طراحی اپلیکیشن های ترکیبی یا هیبریدی

اپلیکیشن های ترکیبی مانند برنامه های بومی، روی دستگاه اجرا می شوند و با تکنولوژی های وب نوشته می شوند. اپلیکیشن های هیبریدی هزینه ی کمتری را برای فاز توسعه خواهند داشت.

انواع اپلیکیشن های موبایل از نظر کاربرد

پر استفاده ترین و اساسی ترین انواع اپلیکیشن از جهت کاربرد بین کاربران شامل موارد زیر می باشد:

اپلیکیشن های فروشگاهی

فروشگاه های سنتی و هم چنین تحت وب در بین مردم افغانستان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و همین امر باعث شده تا سرمایه گذاری های بسیاری بر روی فروشگاه های اینترنتی در افغانستان صورت بگیرد.

اپلیکیشن های آموزشی

در این نوع اپلیکیشن های آموزشی کاربر موضوعات مختلفی را فرا میگیرد. این امر در حوزه ی آموزش دانش آموزان و دانشجویان بسیار قوت گرفته و در آینده ای نه چندان دور با ساخت زیر ساخت های مناسب در کشورمان افغانستان نیز قویا اجرا می شود.

اپلیکیشن های سرگرمی و بازی

اپلیکیشن های سرگرمی و بازی نیز در تمامی سنین مورد استقبال کاربران قرار دارد. مانند اپلیکیشن های موسیقی که جزو دسته ی سرگرمی قرار می گیرند و بازی هایی مانند Rush Road و ... که در دسته ی بازی های موبایلی قرار می گیرند.

اپلیکیشن های سبک زندگی

در زندگی روزمره، انسانها با مسائلی روبرو هستند که یک اپلیکیشن می تواند آنها را در به انجام رساندنشان یاری نمایند. به صورت خلاصه آنچه که در امور روزانه و زندگی روزمره ی شما به شما یاری می رساند جزو این دسته قرار میگیرند.

اپلیکیشن های خبری

معمولا خبرگزاری ها در سر تا سر جهان، برای خود اپلیکیشن های مخصوص به خود را توسعه می دهند.
این اپلیکیشن ها، محتوای خبری را به کاربر ارائه می دهند.

اپلیکیشن های پزشکی و درمان

در این مدل اپلیکیشن ها کاربران می توانند کارهایی از قبیل درمان، ویزیت، سفارش و خرید دارو، ارتباط با دکتر و... را انجام دهند. این اپلیکیشن ها امر درمان را تسریع می بخشند.

اپلیکیشن های ورزشی و غذایی

در اپلیکیشن های غذایی شما از معرفی و آموزش تهیه غذا و نوشیدنی گرفته تا مکان های عرضه ی آن آشنا می شوید. در این نوع اپلیکیشن ها کاربران هم چنین می توانند آخرین اخبار مربوط به ورزش و غذا را هم دنبال کنند.

اپلیکیشن های شبکه اجتماعی

یکی از شاخه اپلیکیشن هایی است که بسیار طرفدار دارد. در این نوع اپلیکیشن ها، کاربران می توانند به صورت های نوشتاری، صوتی و یا تصویری می توانند با یکدیگر ارتباط بر قرار کنند.

اپلیکیشن های موسیقی

اپلیکیشن هایی که دانلود و اجرای موسیقی را برای شما تسهیل می کنند در این دسته قرار می گیرند. در برخی از این اپلیکیشن ها کاربران می توانند موسیقی های مورد علاقه ی خود را نیز آن طور که علاقه دارند دسته بندی کنند.

اپلیکیشن های گردشگری

معرفی مکان های زیبا، مکان های اقامتی، نمایش زمانبندی حرکت وسایل نقلیه، از مواردی است که در این اپلیکیشن ها مورد بررسی قرار می گیرند.

نقش شبکه های اجتماعی در کسب و کار

شبکه های اجتماعی در رونق کسب و کار بسیاری از افراد نقش چشمگیری داشته است، تا آنجا که در حال حاضر، بازاریابی شبکه های اجتماعی از مهمترین ابزارهای              بازاریابی دیجیتالی است. الزامی است که شما شبکه ای اجتماعی را برای تبلیغ            کسب و کار خود انتخاب کنید که با هدف و نوع کسب و کار شما متناسب باشد.                    

    

تبلیغات کسب و کار با کمترین هزینه

شما با استفاده ی درست و صحیح از شبکه های اجتماعی می توانید با کمترین هزینه کسب و کار خود را تبلیغ کرده و میزان فروش کالا و خدمات خود را به حداکثر برسانید. 

جذب حداکثر مشتری

چنانچه قصد جذب حداکثر مشتریان را در بازار دارید، یکی از کارآمدترین ابزار، شبکه های اجتماعی هستند.