آینده دنیای کامپیوتر و گیم چگونه خواهد بود؟

فکر کردن در مورد آینده خوب است و این همان کاری است که گروهی از اندیشمندان در انجمن محاسبات بین المللی آینده”، تحت کنفرانسی که اخیرا در موزه تاریخ کامپیوتر در Mountain View  کالیفرنیا برگزار کردند، انجام دادند.

آینده دنیای کامپیوترها

به گزارش کالاسودا و به نقل از ونچربیت، طبق گفته TIFCA که توسط گروهی از شرکای محاسباتی مانند Intel ، AMD و NVIDIA ایجاد شده است، این رویداد مربوط به دوره آینده هر مکان ، زمان و تجربیات کاربران در دستگاه ها و از طریق فضای ابری است. در این رویداد مدیران مختلفی صحبت کردند و نظرات خود را به اشتراک گذاشتند.

اینده دنیای تکنالوجی

بیشتر آنها عقیده داشتند که بحث محاسبات در آینده به تقاطع سیستم های هوش مصنوعی و تعامل انسان در فضای آموزشی و سرگرمی مربوط خواهد شد. بسیاری از پتانسیل های غیرقابل استفاده در توانایی انسان وجود دارد که می توان با استفاده از سیستم های هوش مصنوعی از آنها استفاده کرد. به طور کلی سیستم های آینده، محاسبات سریعتر، طراحی بهتر و سیستم های الگوریتمی بهینه تری خواهند داشت و می توانند پیشرفت های زیادی ایجاد کنند.

اینده تکنالوجی

به گفته این محققان، در خصوص گیمینگ نیز در آینده ای نزدیک سرگرمی های تعاملی تا جای ممکن در دسترس همه خواهد بود. همچنین مجازی سازی و واقعیت مجازی نیز به رشد جدیدی در صنعت گیم خواهد رسید.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#تولید_CRM_در_افغانستان
#تولید_سایت_فروشگاهی_در_افغانستان
#بازاریابی_آنلاین
#فروشگاه_اینترنتی
#کسب_و_کار_آنلاین