اینستاگرام (Instagram)

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و فیلم میباشد .اینستاگرام توسط کوین سیستروم  Kevin Systrom  و مایک کریگرMike Krieger  در سال ۲۰۱۰ برای سیستم عامل iOS ساخته شد. ورژن اندرویدی آن دو سال بعد در آپریل ۲۰۱۲ عرضه شد. نسخه تحت وب آن در نوامبر ۲۰۱۲ با امکانات کمتر در اختیار کاربران قرار گرفت و سپس در ماه آپریل 2016 برای سیستم عامل ویندوز موبایل نسخه ای را عرضه شد.

اینستاگرام

این اپلیکیشن به کاربران اجازه میدهد که عکس و فیلم های خود را به این سرویس آپلود کنند. کاربران میتوانند این فایل ها را با فیلترهای گوناگون اصلاح کرده و با تگ ها و اطلاعات مکانی آنها را دسته بندی نمایند. این عکس ها میتوانند به صورت عمومی و یا به صورت خصوصی برای برخی از کاربران به نمایش درآید. کاربران میتوانند با استفاده از هشتگ و موقعیت مکانی محتوای دیگر کاربران را جستجو کرده و عکس های دیگران را لایک کنند و با فالو کردن دیگران آنها را به تایم لاین خود اضافه کنند.

اینستاگرام

این خدمات به کاربران اجازه میداد که محتوایی با فرمتی به اندازه یک در یک آپلود کنند اما این محدودیت در سال ۲۰۱۵ کم شد. همچنین این سرویس قابلیت پیام رسانی و پست کردن چندین عکس و فیلم در یک پست را اضافه کرد.
اینستاگرام در سانفرانسیسکو زمانی که کوین و مایک روی پروژه عکاسی موبایل بوربن با امکانات وب تمرکز داشتند متولدشد و شروع به رشد کرد. کلمه اینستاگرام از ترکیب دو کلمه تلگرام و اینستنت کمرا ( instant camera ) یا دوربین فوری ساخته شده است. در مارس ۲۰۱۵ کوین توانست ۵۰۰ هزار دلار سرمایه جذب کند. اولین عکس در جولای سال ۲۰۱۰ توسط کوین به اینستاگرام آپلود شد و آن عکس سگی در مکزیک بود و در آن از فیلتر x-pro2 استفاده شده بود.

اینستاگرام

قابلیت ها و امکاناتی که اینستاگرام برای کاربران قرار داده است بسیار زیاد و متنوع بوده و همین یکی از دلایل محبوب بودن و پرکاربردی بودن این اپلیکیشن می باشد شما می توانید در اینستاگرام تمامی خوانندگان یا بازیگران و یا چیزهای مورد علاقه تان را دنبال کنید و از اخبار روز دنیا خبر دار باشید. امروزه به دلیل شرایط کرونا و مجازی و اینترنتی شدن تمامی ارتباطات اینستاگرام بهترین گزینه برای گذراندن اوقات فراغت و یا خبر دار شدن از دیگران می باشد.

اینستاگرام

امکانات اینستاگرام به طوری می‌باشد که انگار سرزمین عجایب ای است که هر چیزی در آن پیدا می شود و هر ماه آپدیت ها و به روزرسانی های متنوعی در آن انجام می شود که رفته‌رفته قابلیت ها و امکانات این شبکه اجتماعی را افزایش می دهد. مخاطبان بسیار زیاد این شبکه اجتماعی، باعث گسترده شدن افرادی است که می‌توانید آن ها را در دایره ارتباطی خود قرار داده و با آن ها با توجه به مقاصد مشترک و یا اهداف مشترک ارتباط موثر برقرار نمایید.

اینستاگرام

به طور مثال پیدا کردن مشتری های مناسب محصولاتی که در یک کسب و کار تولید می‌شوند در اینستاگرام می‌تواند بدون هیچ هزینه ای باشد. البته بهتر است بدانید ویدیوهایی که در اینستاگرام قرار می‌گیرند محدود هستند و زمان آن ها باید برای هر پست یا هر صفحه از پست زیر یک دقیقه باشد. همچنین در هر استوری تنها می‌توانید پانزده ثانیه از ویدیو را به اشتراک بگذارید.

#تولید_و_طراحی_سایت_در_افغانستان
# تولید_و_طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_گیم_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_نرم_افزار_در_افغانستان
# تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#تولید_CRM_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#شبکه_های_اجتماعی
#اینستاگرام
#Instagram
#شبکه_اجتماعی_اینستاگرام
#گوشی_های_هوشمند
#تکنالوژی
#سیستم_عامل_اندروید
#سیستم_عامل_ios