بازی موبایل Call of Duty

کال آو دیوتی یا ندای وظیفه (به انگلیسی: Call of Duty) یک مجموعه بازی‌های تیراندازی اول شخص است که توسط اکتیویژن منتشر شده‌است. این شرکت ابتدا در سال ۲۰۰۳ روی بازی‌هایی که در جنگ جهانی دوم واقع‌شده بودند تمرکز کرد. این مجموعه با گذشت زمان، بازی‌هایی را در اواسط جنگ سرد، دنیاهای آینده، و فضای خارج از کشور ترسیم شده‌اند را تولید کرده‌است. بازی‌ها در ابتدا توسط اینفینیتی وارد و سپس توسط تری‌آرک و اسلج‌همر گیمز توسعه داده شده‌اند. همچنین چندین بازی اسپین آف و دستی توسط دیگر توسعه‌دهندگان ساخته شده‌است. جدیدترین عنوان بازی، ندای وظیفه: جنگ سرد بلک اپس در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۲۰ منتشر شده‌است.

نکته ها و ترفندهای بازی Call Of Duty: Mobile

با انتخاب شدن بازی Call Of Duty Mobile به‌عنوان بهترین بازی سال در گوگل پلی تصمیم گرفته‌ایم تا نگاهی به نکات و ترفندهای این بازی بسیار زیبا و پرطرفدار بیندازیم. استودیو اکتیویژن سازنده مجموعه بازی‌های Call Of Duty با همکاری شرکت بزرگ تنسنت گیمز برای ساخت یک بازی جدید از مجموعه ندای وظیفه شروع به همکاری کرد. حاصل همکاری این دو شرکت منجر به ساخت و انتشار بازی اندروید و بازی آیفون Call of Duty: Mobile شد. در این مقاله همراه ما باشید تا با این بازی زیبا آشنا شوید و نگاهی به نکات و ترفندهای این بازی داشته باشیم.

حالت چندنفره آنلاین کالاف دیوتی موبایل

  • Team Deathmatch: در این بخش کالاف دیوتی موبایل به مبارزه با تیم مقابل می‌روید و تیمی زودتر به امتیاز مشخص شده برسد برنده می‌شود.
  • Domination: در این بخش یک محل مشخص را می‌گیرید و در طول زمان آن را در مقابل تیم مقابل حفظ می‌کنید.
  • Search & Destroy: در این حالت یکی از تیم‌ها باید بمب را کار بگذارد و تیم دیگر مانع انفجار بمب شود. البته اگر یک تیم موفق به کشتن تمام بازیکنان تیم حریف شود نیز در بازی پیروز خواهد شد.
  • Frontline: در این بخش به مبارزه با تیم مقابل می‌روید و تیمی که زودتر به امتیاز مشخص شده برسد برنده می‌شود. پس از هر بار مردن در محل مشخص شده‌ای از نقشه به بازی کالاف دیوتی موبایل برمی‌گردید.

تکنیک‌ها و ترفندهای بخش چند نفره

اول از همه بهتر است همیشه به سراغ مأموریت‌ها و رویداد‌های بازی آنلاین کالاف دیوتی موبایل بروید. درواقع یکی از بهترین روش‌ها برای به‌دست آوردن تجهیزات و سلاح‌های بازی تکمیل این مأموریت‌ها است. تمرین و اکتشاف نقشه یکی از بهترین راه‌ها برای پیدا کردن نقاط مخفی نقشه‌ها و زوایای مخصوص برای تیراندازی است. نقشه‌های بخش چند نفره را چندین بار پشت سر هم انجام دهید و سعی کنید در هر مسابقه از زوایای جدید به دشمنان خود شلیک کنید.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#بازی_ موبایل