بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2020 – بخش دوم

ROME: Total War
یکی از بازی های مورد علاقه اشخاص طرافدار سبک بازی های استراتژیک اندرویدی ROME: Total War است که شما را به 270 سال قبل از میلاد می برد. ابتدا باید یک خانواده رومی را کنترل کنید. این دو گزینه جداگانه برای گیم پلی وجود دارد: نبرد تاکتیکی در زمان واقعی و مبارزات استراتژیک مبتنی بر نوبت از نیروهای خود برای مقابله با نیروهای دشمن استفاده کنید و استراتژی و تاکتیک های خود را برای تکمیل اهداف تعیین شده در نقشه بکار بگیرید.

ROME: Total War

بازی قهرمانان تاکتیکی 2 : جوخه ها(Tactical Heroes 2: Platoons)
ارتش های بزرگ را آموزش دهید، طیاره تولید کنید، به جنگ هزاران بازیکن واقعی بروید، اتحادهای قوی تشکیل داده و استراتژی های نظامی خود را توسعه دهید. شما باید ارتش خود را ساخته و بهبود دهید تا سلاح های جنگی مختلف، از سلاح پیاده نظام ها گرفته تا تانک های عظیم یا طیاره های بمب افکن را بسازید. زمانی که موفق شدید ارتش شایسته ای برای نبردهای بزرگ ایجاد کنید، قهرمانان خود را به تجهیزات نظامی شکست ناپذیر تجهیز کرده و برتری خود را در میدان نبرد، ثابت کنید.

بازی قهرمانان تاکتیکی 2

Civilization Revolution 2 (انقلاب تمدن 2)
 Civilization Revolution 2 یکی از موفق ترین بازی استراتژی آنلاین مبتنی بر نوبت برای دستگاه های اندرویدی است. خود را به عنوان یک رهبر افسانه ای پیدا کنید که در تلاش برای ساختن قدرتمندترین امپراطوری است. با حمله به پایتخت های آنها، جمع آوری طلا و کسب شهرها بر حریفان خود مسلط شوید. دانش و استراتژی تاکتیکی خود را برای حاکم کردن بر جهان اعمال کنید.

انقلاب تمدن 2

 بازی پادشان بادبان ها(King of Sails)
یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید در سال 2020 میباشد. در این بازی شما به قرن هجدهم سفر میکنید تا با بهترین کشتی های جنگی تاریخ در آن زمان که به عصر دریانوری شهرت داشت به رقابت بپردازید. در این قرن بهترین نمونه ها از هر کشتی ساخته شد. شما در این بازی فرمانده یک کشتی جنگی هستید و علاوه برآن مبارزه با دشمنان باید با دزدان دریایی نیز در پهنه وسیع دریاهای کارائیب مواجه شوید. البته میتوانید فرمانده یک کشتی دزدان دریایی هم باشید و از غارت کشتی های تجارتی یا حتی جنگی نیز لذت ببرید. انتخاب با شماست!

 بازی پادشان بادبان ها

The battle of Polytopia

نبرد Polytopia یکی از بهترین بازی های استراتژی مبتنی بر نوبت است. در اینجا شما باید یک امپراطوری بسازید و به جنگجویان خود آموزش دهید تا با قبایل شیطانی بجنگند. با پیروزی قدرت امپراطوری به طورچشمگیری افزایش می یابد. این یک بازی استراتژی خوب است که در آن باید قبل از حرکت دو بار فکر کنید زیرا در اینجا یک موقعیت منحصر به فرد را تجربه خواهید کرد.

بازی های استراتژیک آنلاین از جمله محبوب ‌ترین عناوین اندروید هستند.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#طراحی_نرم_افزار
#اولین_دیتا
#بازی_استراتژیک
#بازی_های_اندروید