بازی های برتر موبایل در روزهای قرنطین (بخش دوم)

Dream League Soccer 2020‏

در بین بازی‌های این فهرست، یک بازی برای طرفداران فوتبال هم درنظر گرفته‌ایم که بتواند در زمان تعطیلی لیگ‌های معتبر کشورهای مختلف، به تجربه این ورزش بپردازند. Dream League Soccer 2020 ساخته استودیو Fisrt Touch Games جدیدترین نسخه از این مجموعه محبوب است که در آن شما با قرار گرفتن در نقش مربی یک باشگاه تازه تأسیس، باید سعی کنید آن را در عرصه‌های مختلف به قهرمانی برسانید. سیستم کنترلی بازی از آنالوگ مجازی در سمت چپ و از دکمه‌های مربوط‌به پاس، شوت و سانتر در سمت راست خود استفاده می‌کند. البته که دکمه‌های سمت راست در زمان دفاع عملکرد متفاوتی دارند و بازیکنان باید با استفاده از آن‌ها تیم خود را کنترل کنند و تیم خود را به پیروزی برسانند.

Doors & Rooms: Escape games

معرفی یک بازی فرار از اتاق آن هم در زمانی‌که بیشتر از هر دوران دیگر باید در اتاق‌تان بمانید، شاید کمی طعنه‌آمیز باشد! با این‌وجود ما برای معرفی بعدی این فهرست، بازی Doors and Rooms: Escape games را درنظر گرفته‌ایم که توسط استودیو Gameday Inc. برای سیستم‌عامل‌ اندروید و iOS منتشر شده است. گیم‌پلی بازی بدین صورت است که باید آیتم‌های مختلف به‌دست آورید و با ترکیب آن‌ها راه‌حل و راه خروج خود را پیدا کنید. بازی از معماهای ریاضی مختلف بهره می‌برد و شما برای حل برخی از آن‌ها به قلم‌وکاغذ نیاز دارید. گرافیک بازی به‌صورت پیکسلی است و بازیکنان می‌توانند با محیط آن به بهترین شکل ممکن تعامل ایجاد کنند.

Gardenscapes

بازی Gardenscapes یک اثر معمایی با درون‌مایه سبک مدیریت است که توسط استودیو Playrix برای موبایل‌های اندرویدی و آیفون‌ها توسعه داده شده است. شما در این بازی در نقش شخصیتی قرار می‌گیرید که وظیفه رسیدگی به یک عمارت بزرگ به او سپرده شده است و باید با حل معماهای مختلف امتیاز کسب کنید. باغی که پیش‌روی شما قرار گرفته است در ابتدا ظاهر خوبی ندارد و تقریبا تخریب شده است. به‌همین دلیل خدمت‌کار نزد شما می‌آید و فهرست‌ کارهایی که باید انجام شود، به شما تحویل می‌دهد. حل کردن معماهای بازی به شما پول و ستاره می‌دهد و با استفاده از همین ستاره‌ها می‌توانید به بازسازی و ترمیم بخش‌های مختلف باغ بپردازید.

Shadow Fight 2: Special Edition

بازی Shadow Fight 2: Special Edition نسخه پولی و کامل اثری است که تجربه یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای پلتفرم موبایل را دراختیار بازیکنان قرار داده بود. در این بازی شما در نقش شخصیتی به‌نام Shadow قرار می‌گیرید که باید برای بازپس‌گیری مهارت‌های مبارزه‌ای خود، با شیاطین مبارزه کند و آن‌ها را یکی‌یکی شکست دهد. او برای این‌کار نزد استاد خود می‌آید و از او طلب کمک می‌کند. تفاوت اصلی نسخه Special Edition حدف تمامی آیتم‌های پولی و تبلیغات و صد البته اضافه شدن محتوای جدید داستانی با بازی است. به‌نحوی‌که حال شما قادر هستید در نقش استاد Shadow هم قرار گیرید و خاطرات او را مرور کنید.

Splendor

استودیو Asmodee Digital نامی آشنا برای علاقه‌مندان بازی‌های رومیزی است. این استودیو فرانسوی چند سالی است که نسخه دیجیتالی بازی‌های رومیزی را برای کاربران پلتفرم موبایل عرضه می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد با دوستان خود این بازی‌ها آنلاین را تجربه کنند. یکی از بازی‌های رومیزی که در چند سال اخیر توجه مخاطبان بسیاری را به‌خود جلب کرده‌، Splendor است. در این بازی شما باید کارت‌های امتیازدار میز بازی را جمع‌آوری کنید و زودتر از سایر به امتیاز ۱۵ برسید. این بازی را می‌توان یک الی چهار نفره تجربه کرد و از آن لذت برد.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#تولید_نرم_افزار_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#بازیهای_ موبایل_ برتر
# بهترین_ بازی‌ها