بهترین ارزهای دیجیتال در سال 2021 (بخش دوم)

6. بايننس كوين
بايننس كوين از ارزهای رمزنگاری شده است كه در پلتفرم باينس سال 2017 عرضه شد. قيمت انتشار اين رمز ارز 1 اتريوم براي 2.700 bnb يا 1 بيت كوين براي 20.000 bnb بود. اما بايننس كوين تنها براي مبادله بين ارزهاي رمزنگاري شده طراحي شده است و امكان مبادله با ارزهاي رايج دنيا را ندارد. در حال حاضر سرمايه بازار اين ارز ديجيتال چيزي حدود 4.054.825.067 دالر است.

بایننس کوین

7.EOS
پلت فرم EOS توسط يك شركت خصوصی شكل گرفته كه بعدها از سال 2018 به بعد توسعه يافت. اين ارز براساس وايت پيپر منتشر شده است. سرمايه بازار eos نيزي چيزي معادل 3.382..278.462 دالر است.

EOS

8. بيت كوين sv
اين رمز ارز همان بيت كوين اصلي است كه توسط شركت nchain طراحي شده است. اين ارز ديجيتال 16 آگوست 2018 منتشر شد، بيت كوين اس وی كاری كه انجم مي‌دهد اين گونه است، اين رمز ارز بيت كوين را بازيابي می كند، ثابت نگهش‌مي‌ دارد و مقياس گسترده‌اي از بيت كوين را نيز منتشر مي‌ كند. اين ارز ديجيتال از نظر ميزان سرمايه در بازار رمز ارزهاي ديجيتال خيلى زود تبديل شد به يكی از بهترين ارزهای ديجيتال جديد كه سرمايه بازار آن اكنون چيزي در حدود 2.372.798.942 دالر برآورد شده است.

SV coin

9. اومیسگو
اگر اتریوم ارز دیجیتالی پیشرفته‌ای باشد که ارزش آن طلا است، شاید OmiseGO اومیسگو را بتوان نقره این تکنالوژی معرفی کرد.
یکی از دلایل ارزشمند شدن اومیسگو این است که فروشگاه‌های زنجیره‌ای بسیار بزرگ و معتبری مانند مک دونالد در آسیای شرقی به مشتریان خود اجازه می‌دهند که پول غذای خود را با این واحد پول ارز دیجیتالی پرداخت کنند. البته لیست چشمگیری از شرکت‌های بزرگ و معتبر در جهان روی اومیسگو سرمایه گذاری کرده‌اند.

اومیسگو

10. ریپل  Ripple
Ripple ریپل یک راه حل blockchain است که برای مؤسسات مالی مهم طراحی شده است. تا ضمن کاهش هزینه های مرتبط، به افزایش امنیت و سرعت معاملات کمک کند. بیش از 75 موسسه مالی بزرگ مانند Westpac ، MUFG ، UBS و American Express قبلاً کار خود را با ریپل آغاز کرده ‌اند.
ارز رمز ريپل توسط شركت ريپل به عنوان يك سيستم توسعه پيدا كرد كه به آن پروتكل تراكنش ريپل (rtxp) يا همان پروتكل ريپل ناميده مي‌ شود. پيدايش اين رمز ارز به سال 2004 بر مي‌گردد كه شخصى به نام رايان فوگر ايده يک سيستم پرداخت ايمن را برای اينكه افراد بتانند پول شخصي خودشان را بدست آورند تاسيس كد. سيستم جديد ريپل براي اين طراحي شد كه بتواند مبادلات متمركز بيت كوين را حذف كند.

ریپل

يكي از مزيت‌ های اين رمز ارز مصرف برق كمتر نسبت به بيت كوين است. سايت ripplepay.com در سال 2005 بود كه سيستم پرداخت ايمني را براي اعضای اين شبكه انلاين پديد دارد. جد مک كالب نيز در سال 2011 بود كه سيستم ارز ديجيتالي را تاسيس كرد كه توسط آن بر طريق اجماع ميان كاربران شبكه به جای فرايند ماينينگ تاييد مي‌شد.
در سال 2012 بود كه ريپل به عنوان يكي از بهترين ارزهاي ديجيتال براي تسهيل امنيت و فوريت معاملات بين‌المللي با كمك توكن‌ها راه‌اندازي شد. همچنين سرمايه كنوني بازار كريپتوكارنسي چيزي در حدود 11.663.348.834 دالر است و در جايگاه سوم ايستاده است.

ارز دیجیتالی

آنچه در این مطلب خواندید آشنایی با 10 ارز از بهترین ارزهای دیجیتال در سال 1400 بود. این‌که بهترین ارز دیجیتال ارزان برای سرمایه‌گذاری کدام‌یک از موارد فوق است را باید پس از مطالعات گسترده روی روند صعود و نزول ارزش این ارزها تشخیص دهید.

برای مشاهده بخش اول این مطلب اینجا کلیک کنید.

#تولید_و_طراحی_سایت_در_افغانستان
# تولید_و_طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_گیم_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_نرم_افزار_در_افغانستان
# تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#تولید_CRM_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#ارز_دیجیتال
#بیت_کوین_sv
#باننس_کوین
#ریپل
#اومیسگو