بهترین استارتاپ های جهان – MindValley

ویشن لاخیانی (متولد 14 جنوری 1976) یک کارآفرین مالزیایی، نویسنده و سخنران انگیزشی، هندی تبار است. او یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت میندوالی، مدافع صوتی روش سیلوا و نویسنده دو کتاب است. لاکیانی در کشور مالزی به دنیا آمد. به ایالات ‌متحده سفر کرد و در پوهنتون میشیگان مشغول تحصیل شد. او موسس دو شرکت دیگر به‌نام Dealmates و Blinklist هم است. وقتی در مورد آغاز به کار MindValley از او سوال شد، جواب داد: «همه‌چیز از یک سرمایه ‌گذاری700 دالری شروع شد.» کسب‌ وکاری که او به راه انداخت، شامل همه طیف‌های سنی می‌شود.

MindValley

و به‌ تدریج به روش‌های مختلف هم در دسترس مردم قرار گرفت (آموزش آنلاین، اپلیکیشن‌های موبایل، تکنالوجی های آموزشی و غیره) در حال حاضر، حداقل 200 شخص در 40 کشور زیر نظر لاکیانی و شرکت MindValley مشغول فعالیت هستند. میندوالی مواردی را که در کل بیشترین اهمیت را در زندگی دارند به شما می آموزد. و ما این کار را با آوردن جدیدترین تکنیک های پیشرفته، بهترین معلمان جهان و یک بستر قدرتمند یادگیری که در نوع خود بهترین در جهان است، انجام می دهیم.Mindvalley یک شرکت تکنالوجی آموزشی است که توسط ویشن لاخیانی و مایکل رنینگ تاسیس شده و محصولات متمرکز بر رشد معنوی شخصی و یادگیری مادام العمر را منتشر می کند.

MindValley

شرکت MindValley یک مکتب ساخته است که 3 میلیون شاگرد دارد. به‌ طور ساده هدف این مکتب بهره ‌وری بیشتر از ذهن و بدن است. اگر به زمان تأسیس شرکت برگردیم، کمی عجیب است که با چنین هدفی بخواهیم یک مدرسه بسازیم. ازنظر این شرکت معنویت، تأثیر بسیاری بر بازدهی انسان و سبک زندگی صحیح دارد.Mindvalley یک شرکت تکنالوجی آموزشی است که توسط Lakhiani تاسیس شده و محصولات با تمرکز بر رشد معنوی شخصی و یادگیری مادام العمر ، مانند برنامه مراقبه Omvana را منتشر می کند.میندوالی به عنوان یک شرکت انتشارات دیجیتال شروع به کارکرد و سپس به یک شرکت آموزشی تبدیل شد که برنامه های آموزشی درباره ذهن آگاهی ، مراقبه ، رشد شخصی ، تناسب اندام و سلامتی را ارائه می دهد. در سال 2004 دفتر مرکزی شرکت از نیویورک به کوالالامپور ، مالزی نقل مکان کرد.

MindValley

زیر چتر Mindvalley، ما انواع ابزارها و سیستم عامل یادگیری را راه اندازی کرده ایم که به میلیون ها نفر در سراسر جهان کمک کرده است تحول شخصی را تجربه کنند. از مسابقه های برنده جایزه ،صنف های استاد جذاب ما ، چیزی برای همه در Mindvalley وجود دارد.

#تولید_سایت_در_افغانستان
#تولید_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_CRM_در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#طراحی_نرم_افزار
#اولین_دیتا
# بهترین_استارتاپ_های_جهان
# Mindvalley