بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2020 – بخش اول

طراحی یک بازی استراتژیک آنلاین خوب برای گوشی‌های هوشمند کار دشواری محسوب می‌شود؛ چرا که این پلتفرم‌ها به دلیل طراحی منحصربه‌فرد خود نیازمند بازی‌های منحصربه‌فردی نیز هستند. با این وجود می‌توان گفت عده‌ای از سازندگان بازی‌های ویدیویی از پس این امر برآمده و تعدادی از بهترین بازی های استراتژیک را برای اندروید ساخته‌اند که برخی از آن‌ها در سراسر جهان طرفداران میلیونی دارند. بر همین اساس تصمیم گرفتیم تا تعدادی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید در سال 2020 را برای شما به معرفی بگیریم.

بازی های استراتژیک

بازی وایکینگ‌ها: نبرد قبایل(Vikings:war of clans)
اگر به دنبال یک بازی کم حجم و سرگرم کننده با گرافیک خیره کننده و زیبا هستید، پیشنهاد ما بازی Vikings: War of Clans است. این بازی که یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید در سال 2020 است به جنگ بین وایکینگ ها و دوره زمانی ها آن ها می پردازد. شما در این بازی باید با دیگر بازیکنان از سراسر جهان رقابت کنید و قلمرو خودتان را گسترش دهید.
Vikings: War of Clans می تواند برایتان دلپذیر تر هم باشد اگر به وایکینگ ها و داستان های آنان علاقه داشته باشید! وایکینگ ها داستان های بسیار جذابی دارند که باعث شده است این جنگجویان قلدر راه خود را در سینما و عرصه گیم باز کنند، حتما اسم سریال معروف و زیبای Vikings را هم شینده اید که به همین دوره زمانی می پردازد. نقطه قوت اصلی بازی گرافیک زیبای آن می باشد که با توجه به حجمی که دارد فوق العاده است.

بازی وایکینگ‌ها

Pirates of the Caribbeans(دزدان دریایی کارائیب)

آیا شما طرفدار بزرگ دزدان دریایی کارائیب هستید و هنوز هم می خواهید از این ماجراجویی لذت ببرید؟ شما می توانید این بازی  استراتژی را با همان مفهوم امتحان کنید. درست مانند کاپیتان جک اسپارو، شما باید رویاهای دزدان دریایی خود را درست کنید. شما می توانید آنها را رهبری کنید. قبیله، پایگاه دزدان دریایی و … خود را بسازید تا سفر پرماجرایی را شروع کنید. در عین حال، شما باید در مقابل جانوران و هیولاهای ماوراء طبیعی بجنگید.

دزدان دریایی کارائیب

بازی اولین تماس(AQ first contact)

بازی بعدی در لیست بهترین بازی های استراتژیک اندروید در سال 2020 AQ first contact میباشد. شما با این بازی، به جنگ های واقعی چند نفره متصل می شوید. ایجاد ایستگاه، ساخت و سفارشی ناوگان جنگی خود برای مبارزه با جناح دزدان دریایی در شب های آفتابی یا غارهای مرگبار شب را تجربه کنید، یا خودتان از دزدان دریایی باشید و در مقابل نیروهای امنیتی قدرتمند قرار بگیرید. تحقیق، طراحی و ساخت تجهیزات جدید ناوگان دزدان دریایی با سایر بازیکنان در زمان واقعی تجربه کنید. کشتی ها را می توان با سلاح های جدید، اتصالات، جعبه ها و سلول های قدرتمند ارتقا داد که به شما امکان می دهد ناوگان خود را برای هر جنگی سفارشی کنید. در حوادث گسترده کهکشانی برای به دست آوردن تجهیزات افسانه ای رقابت کنید.

بازی اولین تماس

مگاپولیس(Megapolis)

Megapolis بازی است که شاید محبوبیت گسترده خود را به عنوان یک بازی استراتژی ساخت شهر برای اندروید به دست اورده است. این کاملاً یک بازی مبتنی بر اقتصاد است که در آن باید یک شهر درست مثل رئیس پروژه mega درست کنید. شما باید بناها و بناهای مختلف را به صورت یک خط بسازید و از سایر فضاهای اجتماعی نیز مراقبت کنید.

مگاپولیس

بازی هنر جنگ(Art of War 3)

در بازی Art of War 3 شما می توانید با دیگر بازیکنان در جنگ های PvP شرکت کنید، تاکتیک های مبارزه ای جدید را بسازید، راهبردهای پیروزی خود را ارتقا دهید، ارتش پیاده نظام، تانک ها، وسایل نقلیه زمینی، نیروی دریایی و نیروی هوایی را برای به دست آوردن برتری بر دشمن در نبردها حرکت دهید! جهان بر اساس یک درگیری جهانی بر هم ریخته است و شما باید از میان دو جناح Confederation و Resistance یکی را به دلخواه انتخاب کنید و با جناح دیگر به مبارزه بپردازید تا پیروز میدان شوید!
بازی Art of War 3 بهترین بازی استراتژی اندروید شناخته شده است و در ان می توانید تمام واحد ها را به طور مستقل هدایت کنید؛ به سمت دشمنان واقعی از سراسر جهان حمله ور شوید و یکی از زیباترین بازیهای استراتژیک را تجربه کنید. اگر از علاقه مندان به بازیهای استراتژیک هستید بدون شک Art of War 3 با طراحی و ساخت فوق العاده نظرتان را جلب میکند.

برای ادامه کلیک کنید

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#طراحی_نرم_افزار
#اولین_دیتا
#بازی_استراتژیک
#بازی_های_اندروید