بهترین بازی های اندروید 2020 افلاین – بخش دوم

12. Asphalt Nitro
مدتی از انتشار Asphalt Nitro می گذرد، اما بازی هنوز هم در سال 2020 عالی است.
بسیاری از بازی های مسابقه ای خوب وجود دارد، اما آنها اغلب به اتصال به اینترنت نیاز دارند. Asphalt Nitro کاملا بازی رایگان، آفلاین و طولانی مدت را برآورده می کند. جای تعجب نیست که این یکی از بهترین بازی های رایگان اندرویدی سال 2015 بود.

Asphalt Nitro

11. The Wolf Among Us
آیا به دنبال بازی با طرح عالی هستید؟ پس باید بازی با عنوان The Wolf Among Us را بارگیری کنید! این بازی توسط خالق سریال مشهور Walking Dead نوشته شده است، بنابراین یک داستان هیجان انگیز را تضمین می کند.

The Wolf Among Us

10. Rebel Inc
at ten، بهترین بازی شبیه سازی نظامی با عنوان Rebel Inc. این بازی براساس جهانی پس از جنگ ساخته شده است. این بازی مستلزم ایجاد ثبات در یک کشور، متعادل سازی قدرت نظامی و آرامش ذهن شهروندان است.

Rebel Inc

9. Plague Inc
این بازی توسط استودیوی توسعه دهنده Rebel Inc ، Ndemic Creations ساخته شده است. این بازی یک بازی شبیه سازی پررونق است. وظیفه اصلی شما گسترش ویروس کشنده در سراسر جهان است.

Plague Inc

8. Sky: Children of the Light
آسمان: کودکان نور پیش از اکران پیش بینی شده بودکه گرافیک های سه بعدی زیبا هستند و چشمان شما را به همراه موسیقی پس زمینه زیبا و طرح جذاب جذاب می کند. این بازی هنوز به طور رسمی برای اندروید منتشر نشده است، اما نسخه بتا آن قابل پخش است.
برای ادامه کلیک کنید

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#طراحی_نرم_افزار
#اولین_دیتا
#بازی
#بازی_افلاین