بهترین بازی های اندروید 2020 افلاین-بخش اول

یکی از مواردی که کاربران موبایل همیشه به ‌دنبال آن هستند، تجربه ‌ی بازی‌های با کیفیتی است که به ‌صورت کاملا آفلاین اجرا می‌شوند. پیدا کردن این چنین از بازی‌ها در فروشگاه پلی استور آنچنان کار ساده‌ای نیست و وقت زیادی را صرف خود می‌کند. ازهمین خاطر ما لیستی از بهترین بازی های سال 2020 بصورت افلاین برای شما به معرفی میگیریم که نیاز به داشتن انترنت نداشته ومیتوانید براحتی بصورت افلاین بازی کرده واز ان لذت ببرید.

بازی های افلاین

15 بهترین بازی آفلاین آندروید در سال 2020 که نباید از دست بدهید:
15. Piano Tiles 2
کسانی که عاشق بازی های موسیقی هستند Piano Tiles 2. را دوست خواهند داشت. به نظر اکثریت Piano Tiles 2 یکی از بهترین بازی های آفلاین در سال 2020 است زیرا آهنگ های زیادی برای پخش دارد.

Piano Tiles 2

14. Alto’s Odyssey
بعدی Alto’s Odyssey است. این بازی یکی از بهترین بازی های آفلاین اندروید است زیرا Alto’s Odyssey دید دلربا و کامل با موسیقی آرام بخش دارد. همچنین، Alto’s Odyssey دارای گیم پلی سرگرم کننده و مهیجی است.

Alto’s Odyssey

13. Mekorama

اگر عاشق بازی های مستقل باشید عاشق مکوراما خواهید بود. بازی مستقل پازلی که توسط مارتین مگنی ساخته شده است دارای یک گیم پلی بصری، ساده و منحصر به فرد است اما هنوز هم هیجان انگیز است. Mekorama همچنین معماهای چالش برانگیزی دارد که می توانید حل کنید.

برای ادامه کلیک کنید

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#طراحی_نرم_افزار
#اولین_دیتا
#بازی
#بازی_افلاین