بهترین بازی های گرافیکی اندروید – بخش دوم

Bright Memory .6
بعد از انتشار گیم‌پلی بازی با نام Bright Memory که صحنه‌های جذابی از آن را نشان می‌داد بیشتر مخاطبان تصور طراحی بازی توسط یک تیم حرفه‌ای را می‌کردند. ولی بعد از مدت زمان کوتاه متوجه ساخته شدن بازی توسط فقط یک نفر با نام Xiancheng Zeng شدند. این موضوع از جایی حیرت آور بود که طراحی بازی به‌شدت جذاب و چشم‌نواز به نظر می‌رسید. در  Bright Memory کنترل زنی با نام شیلا را بر عهده دارید و از طرف مرکزی به مأموریت بررسی و نابودی گروهی ناشناس خلافکار فرستاده می‌شوید. 
شاید کمی اغراق آمیز باشد ولی Bright Memory باتوجه‌به اینکه بازی توسط یک نفر توسعه پیدا کرده ولی از نظر گرافیکی با بسیاری از بازی‌های قدرتمند اندرویدی قابل مقایسه یا حتی بهتر نیز است. طراحی پویا و جذاب محیط بازی بسیار چشم نواز کارشده و به‌راحتی جذب آن می‌شوید. با تمام این تفاسیر و با وجود اینکه به‌صورت تک نفره این سطح گرافیک طراحی شده به‌راحتی در فهرست گرافیکی ترین بازی های اندروید قرار می‌گیرد.

Bright Memory

Fortnite .7
سال ۲۰۱۱ اولین تریلر از بازی Fortnite در مراسم بهترین بازی‌های سال رونمایی شد و تا چند سال به یک سکوت خبری عجیب فرو رفت. درنهایت پس از بحث های  زیاد بازی در سال ۲۰۱۷ منتشر و تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های آنلاینی شد که روزانه میلیون‌ها بازیکن مشغول به رقابت در آن هستند. در بازی Fortnite درواقع یک بتل رویال بسیار با کیفیت است باید به‌صورت تک نفره یا با دوستان خود در یک نقشه که هرچند دقیقه یکبار فضای آن بسته‌تر می‌شود به‌عنوان تنها کسی که زنده می‌ماند رقابت کنید. با وجود آیتم‌های بسیار متنوع و به‌روزرسانی‌های زیاد و فصلی، آن را به یکی از محبوب‌ترین عناوین چند سالی اخیر تبدیل کرده است. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب نسخه اندروید حالت کراس‌پلی بین پلتفرم‌های دیگر است.

Fortnite

LifeAfter .8
پخش شدن یک ویروس خطرناک در سرتاسر دنیا و تغییر کردن انسان به یک موجود بی اراده و وحشی، تبدیل به یک نماد در بین آثار زامبی محور شده است. Life After یک بازی در سبک بقا است و شما جزو محدود انسان‌هایی قرار می‌گیرید که در دنیای آخرزمانی باید برای زنده ماندن تلاش کنید. حال باید به کمک دیگران و تجهیزاتی که دراختیار دارید در این دنیا قدم گذاشته و به مقابله با زامبی‌ها بپردازید. شما توانایی ساخت خانه و کمپ‌ را دارید و همچنین می‌توانید وارد کمپ دیگر افراد شوید که تجربه‌ی جالبی برای شما ایجاد می‌کند. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب LifeAfter توانایی شخصی‌سازی بسیار خوب کاراکتر بازی است.

LifeAfter

Modern Combat Versus .9
شرکت گیم‌لافت به غیر از سری بازی‌های Asphalt بازی شوتر اول شخصی به نام Modern Combat را دارد که یکی از بهترین شوترهای موبایلی نیز به شمار می‌آید. نسخه‌های متعددی از این سریع به انتشار رسیده و هرکدام با پیشرفت‌هایی نیز همراه بوده است. در آخرین نسخه از این بازی تحت عنوان Modern Combat Versus وارد رقابت‌های آنلاین و گروهی مهیج می‌شوید. در این بازی برخلاف نسخه‌های پیشین که به‌صورت تک نفره باید مراحل را پیش می‌بردید حال باید به‌صورت ‌تیمی مراحل پشت سر بگذارید. شما می‌توانید در نقش مامورین مختلف که هرکدام مهارت منحصربفردی دارند بازی کنید که جذابیت آن را بیشتر از قبل می‌کند.

Modern Combat Versus

MORTAL KOMBAT .10
اگر از گیمر‌های قدیمی باشید قطعا برای یک بار یکی از قسمت مجموعه MORTAL KOMBAT را تجربه کرده‌اید. مجموعه‌ای که از سال ۱۹۹۲ تا به امروز نسخه‌های مختلفی از آن منتشر شده  که در هر نسخه میزان خشونت آن نیز بیشتر شده است. سال ۲۰۱۵ اولین نسخه رسمی از این مجموعه برای اندروید منتشر شد و طرفداران این سری را به سمت خود جذب کرد. درنسخه موبایل مانند سری اصلی خود همچنان پرتنش و جذاب و همچنین فیتالیتی‌های معروف آن همانقدار خشن و گاهی چندش آور است. 
نسخه‌ی موبایل MORTAL KOMBAT با حفظ ویژگی‌های گرافیکی نسخه‌های قبلی خود تبدیل به یکی از بهترین بازی های گرافیکی اندروید شده است.‌ محیط‌های بازی، کاراکترها، نورپردازی و از همه مهم ‌تر افکت‌های خشن که امضای این مجموعه است به بهترین شکل ممکن طراحی‌ شده‌اند. صحنه‌های فیتالیتی معروف بازی نیز از حیث گرافیکی دقیقا همان حسی را می‌دهند که در نسخه‌های کنسولی بازی تجربه کرده‌اید.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#طراحی_نرم_افزار
#اولین_دیتا
#پابجی
#بازی_گرافیکی
#بازی_های_انلاین