بهترین بازی های استراتژیک کامپیوتر 2021(بخش دوم)

Besiege
بازی در سبک ساخت و ساز مبتنی بر فیزیک می باشد که در آن می بایست با استفاده از سبک ها و فرهنگ قرون وسطی به ساخت اماکن و قلعه های عظیم بپردازید. سربازان شجاع را برای این کار استخدام کرده و با بهره جویی از منابع با ارزش کشور و ابزار حمل و نقل کارهای خود را سریع تر پیش ببرید. محیط بازی طوری طرح ریزی شده است که قابلیت انهدام پذیری داشته و قابلیت استفاده به عنوان منابع ساخت و ساز را نیز دارا می باشد.در مراحل دیگر این بازی استراتژیک جدید 2021 شما ماشین های جنگی را خواهید ساخت و در نبردهای عظیم از آنها بهره خواهید جست. کشتن افراد و دفاع از قلعه های ساخته شده امر مهمی خواهد بود که می بایستی از تمامی امکانات و نفرهای خود استفاده کنید.

Besiege

Monster Train
جهنم یخ زده و شما تنها Pyre باقی‌مانده را دارید تا دوباره جهنم را سوزان کنید! در این بین دشمن شما نیروهای بهشتی هستند که نمی‌خواهند این اتفاق بیوفتد! این داستان Monster Train است. همانطور که از اسم بازی برمی‌آید، شما کنترل قطاری را بر عهده دارید که هد ف آن رسیدن به آخرین طبقه جهنم است تا دوباره جهنم را سوزان کنید. در این بین با گذر از هر طبقه یخ ‌زدگی طبقات را از بین می‌برید و جوایزی هم دریافت می‌کنید. Monster Trainبه عنوان یکی از بهترین بازی های استراتژیک 2021 بازی است که از عنوان Slay the Spire الهام گرفته اما به‌هیچ‌ عنوان نمی‌توان آن را یک کپی یا کلون دانست. پس از عرضه Slay the Spire، بازی‌های زیادی سعی کردند سبک بازی Roguelike و RPG بازی را کپی کنند. کلون‌های مختلفی هم بدون کوچک‌ترین خلاقیتی به بازار آمدند که هیچکدام نتوانستند ذره‌ای بهتر از این بازی استراتژیک جدید 2021 کار کنند؛ اما موضوع Monster Train فرق می‌کند.

Monster Train

Yes Your Grace
بازی Yes Your Grace در سبک مدیریت و نقش آفرینی عرضه شده است که باید در هر نوبت وارد گود شوید و راهنمایی‌ها و دستورات لازم را به افراد بدهید. شما نقش پادشاه را برعهده دارید و باید برای حل مشکلات شهروندان خود کاری بکنید. از منابع مهم استفاده کنید و هرچه بیشتر در استفاده از ابزارهای جدید برای کمک رساندن کوشا باشید. همیشه بیاد داشته باشید که منابع شما محدود هستند و باید از یک سیستم انتخاب صحیح بهره مند شوید. در این بازی استراتژیک جدید 2021 قلب شما برای همگان رئوف نیست و شما به‌ ناچار باید در تصمیمات خود اولویت‌ها را در نظر داشته باشید.در هر نوبت فردی برای پشتیبانی به‌شما مراجعه می‌کند و سعی دارد که بهترین راهنمایی را از شما دریافت کنید. خانواده‌ی شما هم ممکن است مشکلاتی داشته باشد و برای حل آن باید به منابع خود نگاهی انداخته و اتفاقی که بعد از حل آن ایجاد می‌شود را بررسی کنید.

Yes Your Grace

Total War: Three Kingdoms
این بازی به عنوان یکی از بهتری بازی های استراتژیک 2021 شما را به چین باستان می‌برد؛ به دوره‌ای پر تلا طم که سه امپراطوری بزرگ در حال رقابت و نبرد برای تصرف کل کشور چین هستند. در این بازی شما باید انتخاب کنید که در سمت کدام‌یک از این قدرت‌ها و فرماندهان آنان هستید و می‌خواهید چطور کنترل چین باستان را در دست بگیرید. این بازی استراتژیک جدید 2021 با تغییرات و ویژگی‌های جدیدی که در خود دارد، طعم تازه‌ای از سری توتال وار را به مخاطب می‌دهد. اگرچه تا زمان انتشار بطور قطعی نمی‌توان امتیاز نهایی و نظر نهایی را در مورد این بازی گفت، اما تا این لحظه نیز اطلاعات زیادی از آن منتشر شده است.

Total War: Three Kingdoms

#تولید_و_طراحی_سایت_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_گیم_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_نرم_افزار_در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#تولید_CRM_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#Monste_Train