طراحی گیم در افغانستان

ماه‌ها برنامه‌ ريزي و آماده ‌سازي، نوشتن داستان بازي، شخصيت پردازي، استفاده از فناوري‌هاي پيشرفته و قدرت بالاي كامپيوتري از جمله عوامل مهم براي ساخت يك گیم است. صنعت بازی ‌سازی چند سالی است که در بین پول ‌سازترین صنایع دنیا حضور دارد و چرخ‌ اقتصادی کشورهای زیادی را می‌چرخاند؛ از کشورهای صنعتی و بزرگ گرفته تا کشورهای کوچک، توانسته‌اند با تکیه بر بازی ‌سازی تحول شگرفی در اقتصاد خود به وجود آورند و گردش مالی شگفت‌انگیزی را ایجاد کنند.

گیم


نکته ‌ای که وجود دارد این است که صنعت بازی ‌سازی به طرز عجیبی گسترده و وسیع است؛ همین موضوع باعث شده تا مشاغل زیادی را پوشش دهد. این پوشش گسترده مشاغل باعث ایجاد شغل و کارآفرینی شده و به نوعی یکی از پایه‌های تقویت اقتصاد شکل می‌گیرد.می توان گفت بیش از 20 فیصد جمعیت کل افغانستان به ‌طور مداوم مشغول بازی هستند؛ با توجه به این آمار و ارقام می ‌توان متوجه اهمیت بازی‌ و بازی ‌سازی شد.

گیم

وحالا شرکت اولین دیتا درافغانستان  با طراحی و تولید انواع بازی های موبایلی در حوزه های سرگرمی و آموزش برای سیستم عامل های اندروید و   ios با دراختیارداشتن تیم حرفی ای از طراحان وبرنامه نویسان آماده هرنوع همکاری می باشد.

مراحل تولید یک بازی:

پيش توليد
طراحي شخصيت‌ها
ايجاد حركت
دنیای بازي
كد گذاري
مرحله پس از توليد
بازاريابي

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#تولید_گیم