تکنالوجی های برتر جهان در سال۲۰۲۰ (بخش سوم)

۳- واقعیت افزوده و واقعیت مجازی (AR & VR)

  • هر چیز مجازی واقعیت است! AR و VR تکنالوجی های دوقلویی هستند که به شما امکان می دهند تا چیزهای واقعی را به صورت مجازی تجربه کنید، البته این تجربه های مجازی واقعاً نزدیک به واقعی هستند و امروزه توسط مشاغل مختلف و در هر اندازه و شکلی مورد استفاده قرار می گیرند. اما زیرساخت و همچنین راه اندازی این تکنالوجی اساسی امری پیچیده و بسیار فنی است.
  • دانشجویان طبی از تکنالوجی AR برای تمرین جراحی در یک محیط کنترل شده استفاده می کنند.
  • از طرف دیگر واقعیت افزوده راه های جدیدتر و مدرن تری را برای بازی و بازاریابی های تعاملی باز می کند.

اگر  از این موضوع خوشتان آمده است و می خواهید سوار بر موج دنیای مجازی شوید، در مورد AR و VR باید مهارت هایی اساسی را داشته باشید!

VR

۲- بلاک چین

این تکنالوجی نیروی محرکه ایست که به بیت کوین ها و ارز های الکترونیک قدرت می دهد ، در کل بلاک چین واحد موازی جدیدی است که در سراسر جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است.

جالب اینجاست که blockchain به عنوان یک تکنالوجی دارای پتانسیل های گسترده در همه ی زمینه ها است، از خدمات معالجه گرفته تا انتخابات ، معاملات املاک و حتی اجرای قانون می توانند در حیطه ی بلاک چین قرار بگیرند.

برای شما ضروری است که درک کنید چگونه blockchain کار می کند و به نوعی می توان گفت که امنیت زندگی حرفه ای شما در دفترچه ی امن این فناوری طبقه بندی شده است!

blockchain

۱- هوش مصنوعی

  • هوش مصنوعی حتی قبل از به دنیا آمدن اینترنت نیز وجود داشته است، اما اکنون می توان گفت که پروسس دیتا ها و محاسبات کامپیوتری به قدری به آن قدرت داده اند ، که هوش مصنوعی موفق شده تا به تنهایی جایگاهش را به عنوان یک تکنالوجی بزرگ و کامل در جهان تثبیت کند.
  • هوش مصنوعی امروزه در همه جا وجود دارد ، از تلفن های مبایل خود گرفته تا موترهای شما، از خانه و زندگی شما گرفته تا بانکی که شما در آن حساب دارید!
  • هوش مصنوعی یک استاندارد جدید است، به نوعی می توان گفت که جهان بدون هوش مصنوعی نمی تواند کاری را پیش ببرد.
هوش مصنوعی

اگر درگیر این تکنالوجی بزرگ بشوید آینده ای درخشان را در کار و زندگی حرفه ای در انتظارتان خواهد بود!

ممکن است یک مورد را انتخاب کنید یا شاید هم همه ی این موارد را برای آموختن پیش ببرید، در هر صورت برایتان یک کار و حرفه ی ایده آل و خوشایند را در سال ۲۰۲1 آرزو می کنیم.

امیداست که این مقاله به اندازه کافی برایتان آموزنده باشد تا شما در سال ۲۰۲1 یکی از موضوعاتی که در موردشان صحبت شد را شروع کنید.

برای صفحه قبل اینجا کلیک کنید.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#برنامه_نویسی_کامپیوتر
#تولید_CRM_در_افغانستان
#تجارت_آنلاین
#بازاریابی_اینترنتی
#تجارت_آنلاین_زنان
#هوش_مصنوعی
#روبات_ها
#برترین_تکنالوجی_سال_2020