جف بزوس دوباره ثروتمندترین فرد جهان شد

از سال ۲۰۱۷ جف بزوس، بنیانگذار و سهامدار شرکت فروش اینترنتی آمازون آمریکا جایگاه ثروتمندترین فرد جهان را در اختیار داشت، اما در ماه جنوری و همگام با افزایش ارزش سهام شرکت تسلا ثروت ایلان ماسک، بنیانگذار این شرکت موترسازی هم افزایش یافت و وی توانست عنوان ثرتمندترین فرد جهان را تصاحب کند. اما طی روزهای گذشته جف بزوس دوباره توانسته در رتبه ‌بندی بلومبرگ عنوان ثروتمندترین فرد جهان را از ماسک پس بگیرد.

Jeff Bezos

آخرین اطلاعات حاکی از آن است که ثروت جف بزوس به ۱۹۱ میلیارد دالر افزایش یافته و ثروت ایلان ماسک هم ۱۹۰ میلیارد دالر است. در معاملات روزهای گذشته وال استریت در حالی ثروت بزوس ۳۷۲ میلیارد دالر پایین آمد که افت ارزش سهام تسلا ۴.۵ میلیارد دالر از ثروت ایلان ماسک را به باد داد.

جف بزوس

جف بزوس دوباره ثروتمندترین فرد جهان شد
بنابراین برای نخستین بار از روز ۷جنوری بزوس توانست دوباره عنوان ثروتمندترین فرد جهان را از آن خود کند.
جایگاه سومین فرد ثروتمند جهان هم با ۱۳۷ میلیارد دالر دارایی در اختیار بیل  گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت است. برنارد آرنو نیز که مالک برند لوییز ویتون است با ۱۱۶ میلیارد دالر در جایگاه چهارمین فرد ثروتمند جهان قرار دارد. مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیسبوک نیز با ۱۰۴ میلیارد دالر ثروت پنجمین پولدار جهان در شرایط کنونی به شمار می‌آید.

#تولید_و_طراحی_سایت_در_افغانستان
# تولید_و_طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_گیم_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_نرم_افزار_در_افغانستان
# تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#تولید_CRM_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#تکنالوژی
#آمازون
#تسلا
#Jeff_Bezos
#Elon_Musk