روشهای کسب درآمد ازطریق اینترنت – بخش اول

 • استارتاپ راه اندازی نمایید.
  قطعا بسیاری از شما رویای کار کردن و ایجاد تجارتی برای خود را دارید که زیر دست هیچ مدیر و شخصی قرار نگیرید. ایجاد یک استارتاپ و رشد آن، یکی از سخت‌ترین روش‌های کسب درآمد از طریق اینترنت است، اما در عین حال زمانی که بتوانید موفق شوید، درآمد شگفت‌انگیزی خواهید داشت.
  یکی از اولین نکاتی که در ایجاد استارتاپ آنلاین باید بدانید، این است که پول در هوا معلق است، اما بدون داشتن یک ایده درست و رساندن ایده و استارتاپ خود به اوج، هر چقدر هم که به هوا بپرید قادر نخواهید بود این پول‌های معلق را به چنگ بیاورید. بنابراین، با داشتن یک ایده ناب و صرف تلاش بی‌وقفه و هزینه کردن زمان و سرمایه، می‌توانید جزو آن دسته افرادی باشید که کسب و کار منحصر به فرد خود را ایجاد کرده‌اید.
  ایجاد یک استارتاپ و موفقیت در آن سخت است، اما غیر ممکن نیست!
روش های کسب درامد از طریق اینترنت
 • اینفلوئنسر اینستاگرام شوید.
  زمانی که هنرو یا قدرت سرگرم کنندگی جذاب داشته باشید و بتوانید با ویدیوهای خود صدها هزار نفر فالوور جذب کنید، تبریک می‌گویم، شما یک اینفلوئنسر هستید که می‌توانید خود را در پول غرق کنید. اگر اکانت اینستاگرام خود را بتوانید با ویدیوهای جذاب در هر زمینه‌ای، با میلیون‌ها نفر فالوور (واقعی) پر کنید و مخصوصا اگر ده‌ها هزار کامنت هم زیر هر یک از پست‌های شما ارسال شود، بسیاری از برند‌ها، کمپنی‌های بزرگ یا حتی استارتاپ‌ها یا فروشگاه‌هایی که به دنبال دیده شدن هستند، حاضر می‌شوند برای تبلیغ در اکانت اینستاگرام شما پول خرج کنند. البته که مطرح شدن در این شبکه کار راحتی نیست، مگر همانطور که در ابتدای این بخش گفتم، استانداردهای جذابی را برای جذب فالوور داشته باشید. فاکتورهایی نظیر کاریزما، اجرای عالی، و سرگرم کننده بودن، باعث شده‌اند تا این کار برای هر شخصی مناسب نباشد.
روش های کسب درامد از طریق اینترنت
 • کانال سرگرمی یا آموزشی یوتیوب ایجاد کنید.
  اگر دانش جذابی دارید یا فکر می‌کنید می‌توانید با هنر خود در هر زمینه‌ای بینندگان را سرگرم کنید، نان‌تان در روغن است. یوتیوب (YouTube) یکی از بزرگ‌ترین موتورهای جستجوی دنیا است که روزانه بیش از ۵ میلیون بازدیدکننده دارد و اگر بتوانید افراد زیادی را جذب خود کنید، پارو کردن پول در آن کار سختی نیست.
  سیستم این موتور جستجوی ویدیویی فوق‌العاده جذاب به این صورت است که بر اساس تبلیغات عمل می‌کند. هر چقدر که بازدیدکنندگان شما زیاد باشند، پول بیشتری به جیب می‌زنید. زمانی که هر ویدیو شما ۱۰۰۰ نفر بیننده داشته باشد، ۲ الی ۴ دالر دریافت می‌کنید؛ کم است نه؟ اما تصور کنید چندین ویدیو داشته باشید که هر کدام ماهانه بیش از ۵ هزار نفر تماشاگر داشته باشد، آنگاه ماهی بیش از ۲۰۰۰ هزار دالر به جیب می‌زنید. تصور کنید ویدیوهای شما به بازدید‌های میلیون دالری برسند!
روش های کسب درامد از طریق اینترنت

ساخت کانال یوتیوب همانند ایجاد یک سایت یا بلاگ است، اما برخلاف آن‌ها که باید به نویسندگی بپردازید، در یوتیوب باید ویدیوهایی بسیار جذاب تهیه کنید. محبوب‌ترین کانال‌های یوتیوب اکثرا مربوط به مسائل آموزشی یا سرگرمی هستند. باور کنید یا نه، این روزها یوتیوب از کلاس‌های آموزشی حضوری جذاب‌تر، سریع‌تر و به صرفه‌تر است و معلمین، استادها، مربیان و کاربلدهایی که به خوبی در این شبکه به بیننده درس می‌دهند، به شدت مورد توجه قرار می‌گیرند. همچنین ویدیوهای سرگرم کننده محبوبیت خارق‌العاده‌ای در یوتیوب دارند. بررسی محصولات مختلف، ویدیوهای کمدی یا دوربین مخفی‌ها، یا حتی بررسی یا راهنمایی بازی‌های ویدیویی و جعبه گشایی محصولات، تماشاگران میلیونی دارند.

روش های کسب درامد از طریق اینترنت
 • دانش خود را بفروشید.
  این کار همانند سرویس فریلنس است، اما بر خلاف آن، به جای تخصص، شما دانش خود را به فروش می‌رسانید. اگر دانش خاصی در اختیار دارید که مناسب نیاز جامعه هستند، شک نکنید که صدها نفر حاضر می‌شوند از شما کمک بگیرند و در ازای این کمک پول پرداخت کنند. برای مثال اگر یک استاد بدنسازی هستید، می‌توانید با ارائه برنامه‌های ورزشی مناسب کسب درآمد کنید و البته با کار درست و شهرت، خواهید دید که درخواست‌ها و به دنبال آن پول، چه رشدی خواهند داشت. دانش کافی در نرم‌افزارهای تخصصی دارید؟ بسیاری از مردم خواهان یادگیری این برنامه‌ها هستند، دانش خود را به آن‌ها بفروشید.
  و البته چه بهتر می‌شود که اگر راهی پیدا کنید تا این دانش و تجربه خود را درون پکیجی قرار دهید و حاضر و آماده، آن را به مردم به فروش برسانید. مهم نیست یک متخصص باشید که در حال حاضر بیکار هستید یا برای یک شرکت بزرگ کار می‌کنید. می‌توانید دانش و تجربه خود را با روشی مناسب به فروش برسانید و به کسب درآمد از طریق اینترنت بپردازید.
روش های کسب درامد از طریق اینترنت
 • سایت فروشگاه الکترونیکی ایجاد کنید.
  سایت‌های فروش اینترنتی زیادی وجود دارند که برخی از آن‌ها تخصصی و برخی دیگر هزاران هزار محصول مختلف را برای کاربران در دسترس قرار می‌دهند. اما اگر یک ایده تازه و بهتر برای ایجاد فروشگاه اینترنتی دارید، چرا آن را راه‌اندازی نکنید؟
  ایجاد یک فروشگاه اینترنتی (ecommerce Site) یکی از قدیمی‌ترین روش‌های کسب درآمد از طریق اینترنت است. اگر دکان یا تولیدی خاصی دارید، می‌توانید با ایجاد فروشگاه اینترنتی، فروش و بازار محصولات خود را گسترش دهید، اگر امکانش را دارید می‌توانید محصولات جذابی که در فروشگاه‌های دیگر به راحتی پیدا نمی‌شوند را وارد کرده و به فروش برسانید یا ده‌ها ایده دیگر.
  حتی اگر امکانش را دارید، می‌توانید از سایت‌های مشهور محصولاتی را تهیه کنید که در کشور به راحتی قابل دسترس نیستند. سپس روی معرفی آن‌ها در فضای اینترنت زمان بگذارید و در نهایت خواننده را به خرید آن مجاب کنید. ادامه …

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#برنامه_نویسی_کامپیوتر
#تولید_CRM_در_افغانستان
#تولید_سایت_فروشگاهی_در_افغانستان
#بازاریابی_آنلاین
#فروشگاه_اینترنتی
#کسب_و_کار_آنلاین