طراحی اپلیکیشن آموزشی در افغانستان

اگر به عنوان یک استاد هر روز با تعداد زیادی شاگرد سر و کار دارید و می خواهید همگام با تکنالوجی روز دنیا در سیستم آموزش و انتقال اطلاعات خود تحول ایجاد کنید با ما با ارائه یک راهکار بی نظیر همراه باشید.
در این مقاله می خواهیم برای شما از مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی بگوییم و برای شما به صورت شفاف و واضح توضیح دهیم که با طراحی یک اپلیکیشن آموزشی کاربردی چه قابلیت هایی را به سیستم آموزشی خود اضافه خواهید کرد.
با مدرنیزه شدن عصر حاضر و توسعه چشم گیر کاربران موبایل های هوشمند و مجهز بودن بیش از 90 درصد آنها به اینترنت، جا دارد تا شما نیز به عنوان یک صاحب علم و دارنده هنر آموزش از این فرصت ارزنده یک تحول برای سیستم کاری  و آموزشی خود بسازید.

اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن آموزشی ابزاری است که می تواند قابلیت هایی مانند:کتابخانه الکترونیک، منبع فایل های pdf و جزوه های کمک آموزشی، بانک جامعی از ویدئو ها و تصاویر و فایل های صوتی آموزشی را به موبایل دانشجویان اضافه کند. ضمن اینکه فرصت ایجاد بحث و گفتگو به صورت مجازی با دانشجویان و یا خرید آنلاین فایل های آموزشی شما نیز قابلیت های ارزنده دیگر طراحی اپلیکیشن آموزشی است.

اپلیکیشن آموزشی

در واقع طراحی اپلیکیشن آموزشی یک ابزار ارائه و مشاهده آفلاین و آنلاین منابع آموزشی برای دانش پژوهان در دستگاه های موبایل است. نکته بسیار طلایی و ارزشمند دیگری که لازم است بدانید این است که  در اپلیکیشن های آموزشی در اولین بار استفاده، نیاز به اتصال به اینترنت برای دانلود فایل های آموزشی دارید و در دفعات بعدی بدون نیاز به اینترنت میتوانید به دوره های آموزشی دسترسی داشته باشید. دسترسی به اینترنت در هنگام بررسی پیشرفت دانشجویان از طریق سیستم های مدیریت یادگیری نیز ضروری است.

اپلیکیشن آموزشی

مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی

 • دسترسی سریع و آسان به منابع آموزشی
  بر اساس یک نظرسنجی، مردم به طور متوسط ​​30 ساعت در ماه از اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند. آنها به دلیل انعطاف پذیری و سهولت جستجوی اطلاعات، تبدیل به بخشی از زندگی مردم شده اند. بزرگترین مزیت استفاده از اپلیکیشن های آموزشی، سهولت استفاده و دسترسی به موارد آموزشی حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت است.
 • امکان استفاده از منابع آموزشی در موبایل
  امروزه دانشجویان معمولا علاقه مند به مطالعه آنلاین هستند و از کتابخانه های آنلاین استفاده می نمایند چرا که اگر منابع آموزشی آنها در موبایلشان باشد در هر کجا و هر زمانی می توانند مطالعه کنند و دیگر محدود به زمان و مکان خاصی نیستند ضمن اینکه به سادگی می توانند با معایبی از جمله فراموشی جزوات و سنگینی حمل آنها خداحافظی کنند. طراحی اپلیکیشن های آموزشی به دانشجویان و شاگردان این امکان را میدهد که موارد مورد نیاز آموزشی خود را به آسانی بیابند و در کنار دوره های درسی از آنها استفاده نمایند.
اپلیکیشن آموزشی
 • امکان ارتباط راحت بین استاد و دانشجو
  اپلیکیشن های آموزشی با دارا بودن  قابلیت چت می توانند این فرصت را در اختیار کاربرانشان قرار دهند تا در هر لحظه و هر جا به راحتی ارسال یک پیام متنی یا صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
 • امکان تحلیل و بررسی روند آموزش دانشجو
  اپلیکیشن های آموزشی این قابلیت را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند تا نتایج آزمون ها را به صورت نمودار های قابل تحلیل مشاهده کرده و از درصد رشد یا افت خود آگاه شوند.
 • ایجاد سرگرمی در کنار آموزش
  یادگیری و آموزش دیگر فعالیتی منفعل و یکطرفه نیست. ارائه آموزش در قالب بازی، بسیار نتیجه بخش و موثر میباشد و باعث ایجاد اشتیاق و علاقه به یادگیری در کودکان میشود. طراحی اپلیکیشن های آموزشی برای شاگردان کمک میکند تا آموزش در ذهن آنها ماندگارتر شود.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#برنامه_نویسی_کامپیوتر
#تولید_CRM_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکیشن_آموزشی_در_افغانستان