طراحی سایت خبری در افغانستان

طراحی سایت خبری  بی شک به عنوان بی رقیب ترین رسانه ی اطلاع رسانی اخبار خواهد بودبارگزاری انواع خبر،عکس، ویدئو و سایر اطلاعات روز ازمزایای بی نظیراین گونه سایت هااست.زیرا بدون هیچگونه محدودیتی در بارگزاری انواع فیلم ،عکس،متن و … می توانید اخبار رابه بهترین شیوه ی ممکن منقل کنید.همانگونه که می دانید سایت های خبری جزء پربازدیدترین هادر بین منابع خبری می باشند.که علت این امر توانایی بالای آن در بارگزاری و انتقال سریع مطالب با کوتاهترین زمان و هزینه می باشد.خودشماهم که درحال خواندن این مطلب هستیدجزء افرادی می باشید.که همیشه به دنبال یافتن و پیگیری اخبار جدید هستیدو یکی ازجاهایی که هرروز به آن سر میزنید شبکه های اجتماعی یا وب سایت خبری می باشد.درهرکشوری حتی درکشورخودمان سایت خبری طراحی وب  بسیار خوبی وجود دارند،که اخباررابه صورت آنی بروز رسانی نموده و کاربران می توانند به صورت آنلاین آن خبر را مطالعه نمایند.

طراحی سایت خبری در افغانستان

وبسایت خبری چه نوع وبسایتی است؟

طراحی سایت خبری مکانی است برای آگاه شدن افراد علاقه مند به اخبار، که می‌خواهند درباره خبرمورد علاقه خود اطلاعات کسب کنند و از اتفاقاتی که در زمینه علاقه های خود به وقوع می‌پیوندد مطلع شوند.حال تمام وبسایت های خبری می‌توانند اخبار داخلی و خارجی داشته باشند و اطلاعات کاملی ازمسابقات و رویداد های موجود را در اختیار کاربران قرار دهند و همچنین این وبسایت های خبری می‌توانند در کناراطلاعاتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهند یک فروشگاه نیز طراحی کند و از آن برای خود درآمدزایی عالی داشته باشند.

طراحی سایت خبری در افغانستان

مهمترین ویژگی های  سایت خبری

چگونگی نمایش اطلاعات به کاربران و نحوه چیدمان سایت:در طراحی سایت مجله خبری نحوه نمایش اطلاعات به کاربر بسیار بااهمیت می باشد.در واقع کاربر سایت باید بتواند با کوتاهترین زمان ممکنبه اخبار روز مورد علاقه خود دسترسی داشته باشدو اخبار مرتبط با موضوع را مطالعه نماید.نه تنها دستیابی به اطلاعات مورد نظر در کوتاهترین زمان ممکن اهمیت بالایی دارد ،بلکه کاربردی بودن چیدمان سایت و سهولت دسترسی به اطلاعات نیز بسیار مهم است.

طراحی سایت خبری در افغانستان

چگونه می توانیم یک سایت خبری موفق برای خود داشته باشیم؟

می توان گفت موفقیت یک سایت به میزان مخاطب آن سایت بستگی دارد.مرحله اول:یک وبسایت خبری موفق باید تمام ترافیک های لازم را بردارد سپس به طراحی های مناسب بپردازدمرحله دوم:همانطور که می دانید کاربراین اینترنتی اغلب در موتورهایی مانند گوگل،یاهو و .. به دنبالمطالب مورد نظر خود می گردندو عموماً در نتایج اول به مقصد خود رسیده اندبه عبارت دیگر اگر سایتی در 5 رتبه ی اول قرار داشته باشد می تواند مخاطبان را به سمت خود سوق دهند.

طراحی سایت خبری در افغانستان

طراحی سایت خبری از نگاه گوگل چگونه است؟

همانطور که می دانید انتشار اخبار به ثانیه ها بر می گردد و وقتی خبری در وب منتشر می شوددر کمتر از چند ثانیه در بیش از صدها وب سایت آن را مشاهده می کنید. پس بسیار مهم است که طراحی سایت خبری به گونه ای انجام شود که به محض انتشار یک خبر بتوان ان را در موتور جستجو نیز ثبت کردو این اتفاق به صورت اتوماتیک اتفاق بیفتد.اگر فقط چند ثانیه دیرتر اخبار در وب سایت شما منتشر شودگوگل وب سایت های رقیب را فورا شناسایی و ثبت و نتایج اولیه را به انها اختصاص می دهد.

طراحی سایت خبری در افغانستان

هدف از طراحی سایت خبری

هدف از طراحی سایت خبری، گسترش سریع اخبار روز دنیا، آرشیو اخبار برای اطلاع رسانی به افراد می باشد که در این بین چگونگی نمایش اخبار، به روزترین اخبار، نحوه آرشیو اخبار از نکات مهم در طراحی سایت خبری بشمار می آید. همچنین نوع قالب، نحوه ی کدنویسی و همچنین با توجه به سرور آن سرعت لود صفحات یک سایت خبری را تحت تاثیر قرار می دهد که تاخیر زیاد در لود صفحه موجب می شود کارکنان تمایلی به خواندن سایت خبری نشان ندهند، که این از نکات مهم طراحی سایت خبری است.اما مهمترین نکته در طراحی وب سایت خبری مسئله ی دیده شدن سایت از طریق مرورگرهای مختلف و نرخ ایندکس شدن می باشد. چراکه وب سایت خبری ای که بازدید کننده ای نداشته باشد، یک طراحی سوخت شده  و عملاً بدون کاربرد می باشد. 

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#کسب_و_کار_اینترنتی
#طراحی_سایت_خبری