طراحی سایت در افغانستان

با گسترش بستر اینترنت، تمامی کسب و کارها حتی سنتی ترین آنها به شکلی وارد این حوزه شده اند. یک وب سایت حرفه ای نماینده‌ی ۲۴ ساعته کسب و کار شماست. که میتواند بی وقفه به تمامی سوالات مشتریان و مراجعه کنندگان پاسخ دهد، به بازاریابی و جذب مشتریان جدید بپردازد و یک کانال ارتباطی میان شما و مشتریان باشد. هر چقدر طراحی یک وب سایت حرفه ای تر باشد نشان دهنده‌ی حرفه ای بودن کسب و کار شماست. همچنین یک وب سایت عالی باید بر اساس نیاز کاربران آن کسب و کار طراحی شود. تیم اولین دیتا با داشتن سالها تجربه آماده‌ی طراحی سایت های حرفه ای برای کشور افغانستان است.

طراحی وبسایت

برنامه نویسی تحت وب

اتوماسیون اداری ، پرتال سازمانی و نرم افزار های تحت وب کار شما را بسیار ساده می کند . اگر خواهان جابه جایی اطلاعات مهم در بستری امن هستید نیازمند یک پرتال اختصاصی خواهید بود. تیم اولین دیتا در زمینه طراحی نرم افزار های تحت وب آماده خدمت رسانی به شرکت ها، ادارات و سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.

وب اپلیکیشن

طراحی قالب و گرافیک اختصاصی

وب سایت شما توسط گروه تجارتی اولین دیتا با قالب اختصاصی و گرافیک منحصر به فرد طراحی می شود و می توانید اطمینان داشته باشید قالب وب سایت شما منحصرا در اختیار شما خواهد بود.

طراحی قالب گرافیکی وبسایت

بازاریابی اینترنتی

زمانی که وب سایت شما طراحی گردید ارائه وب سایت شما بسیار مهم خواهد بود. تیم اولین دیتا می تواند با به کار گیری تکنیک های بازاریابی اینترنتی و تبلیغات الکترونیک وب سایت شما را به مخاطبان و مشتریان بالقوه شما در سراسر کشور معرفی نماید.

نگهداری وب سایت و پشتیبانی

به یاد داشته باشید اطلاعات وب سایت شما همانند چند فایل در یک هارد کامپیوتر می باشد. پس بنابراین حفظ امنیت اطلاعات شما در مقابل هکر ها و پاک شدن اطلاعات کار مهم و ضروری است که تیم اولین دیتا با عقد قرارداد پشتیبانی از سایت شما و اطلاعات تان محافظت و نگهداری خواهد کرد.

#طراحی_سایت_در_افغانستان

#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان

#تولید_گیم_در_افغانستان

#تولید_سایت_ در_افغانستان

#تولید_استارتاپ_در_افغانستان

#اولین_دیتا

#بازاریابی_اینترنتی