طراحی سایت فروشگاهی درافغانستان

امروزه صاحبان کسب و کارها با طراحی سایت فروشگاهی به کاربران و مصرف کنندگان این امکان را می دهند که کالا یا خدمات خود را بطور مستقیم و بدون خدمات واسطه ای در میان تنوع بسیار بالایی از محصولات، جست و جو کنند، نظرات سایر افراد و خریداران را مشاهده کنند، کالاها را با یکدیگر مقایسه کنند و در آخر یک خرید آنلاین سریع و لذت بخش را تجربه نمایند.اگر محصول یا خدماتی دارید که به دنبال فروش و افزایش سود دهی آن ها هستید، طراحی سایت فروشگاهیحرفه ای یکی از بهترین راه کارهای موجود برای شما می باشد.در ادامه نحوه ی کارکرد فروشگاه اینترنتی را بررسی کرده و تفاوت های طراحی سایت فروشگاهی را با طراحی سایت شرکتی معمولی بیان خواهیم کرد.

طراحی سایت فروشگاهی

چرا طراحی سایت فروشگاهی اهمیت بسیاری دارد ؟

با مشاهده آمارهایی از فروش سالانه سایت ها و فروشگاه های اینترنتی در سراسر دنیا و مقایسه فروش هر سال آن ها می توان به این سوال که چرا طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به راحتی جواب داد. ۹۶٪ آمریکایی ها برای صرفه جویی در وقت و هزینه ، آنلاین خرید می کنند و فروشگاه های اینترنتی که به سرعت به روشی ارجح برای خرید تبدیل می شوند به فروش سالانه بیش از ۲ تریلیون دلار رسیده اند.

طراحی سایت فروشگاهی

سئو و بهینه سازی حرفه  ای برای سایت های فروشگاهی

طراحی یک وب سایت در زمینه های مختلف اعم از فروشگاهی، تخصصی، دولتی، سازمانی، شرکتی و  بیش از هر چیز نیاز به سئو قوی دارد. سئو سایت به معنی قرار گیری صفحه وب در رتبه های اول گوگل هنگام جستجو است. هنگامی که یک کاربر کالایی مانند ” کیف” را جستجو می کند، لینک های مختلفی در موتور جستجو ظاهر می شود.این به معنی بهینه بودن سایت مورد نظر است که توسط تیمی ایده پرداز، ماهر و خلاق طراحی شده است. به همین دلیل طراحی سایت بخصوص ساخت سایت فروشگاهی به عنوان یک منبع درآمد، در سطح حرف های بسیار حائز اهمیت است.

طراحی سایت فروشگاهی

ساخت سایت فروشگاهی با سرعت بسیار بالا

سرعت سایت فروشگاهی شاخصی برای استفاده آسان وب سایت و یکی از فاکتور های مهم در نرخ تبدیل بازدید کنندگان به خریداران  است. ما در فروش آنلاین به معنای واقعی کلمه چند ثانیه بیشتر فرصت نداریم و ۸ ثانیه اول توجه کاربران بر رفتارهای خرید آن ها تأثیر بسیاری می گذارد. ۵۱٪از خریداران آنلاین ، سرعت کند بارگذاری سایت را دلیل اصلی کنار گذاشتن یک خرید ذکر می کنند و با نظارت بر فعالیت واقعی کاربران به هنگام خرید از فروشگاه های اینترنتی نشان داده شده است که با افزایش سرعت بارگذاریسایت از ۸ ثانیه به ۲ ثانیه نرخ تبدیل شما ۷۴٪ افزایش پیدا می کند.

طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت فروشگاهی زمانی دارای شاخصه های منحصر به فردی خواهد بود که به نیاز مشتری احترام بگذارد. این امر هنگامی تحقق پیدا می کند که طراحان سایت با تفکر و علم بر نیازمندی های مشتریان تمام نکات اصولی را در نظر بگیرند وب سایتی پربازدید را طراحی کنند.همان طور که قبلا ذکر شد محاسن و ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی بسیار زیاد است و یکی از مهمترین ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی رونق تولید کسب و کار در عرصه های گوناگون و راحتی برطرف شدن نیاز کاربران است.

طراحی سایت فروشگاهی

برخی از نکات مهم دیگرسایت فروشگاهی مانند

  • معرفی کامل وب سایت
  • به کار گیری متن های مرتبط
  • به کار بردن تصاویر جذاب و با کیفیت
  • قرار دادن فایل های صوتی و ویدیویی
  • معرفی محصولات فروشگاهی
  • تبلیغات موثر
  • دسترسی آسان

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#طراحی_ سایت_ فروشگاهی
#ویژه گی های_سایت_ فروشگاهی