علل ممنوعیت بازی پابجی

پابجی یک بازی انترنتی است که در کوریای جنوبی ساخته و بعد اپلیکیش موبایل آن در کشور چین آزمایش شد. پابجی در حال حاضر یک بازی محبوب در سراسر جهان است. این بازی به عنوان پر درآمدترین‌ها در فروشگاه بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۱۸ معرفی شد.
این بازی در سال 2017 منتشر شد و به ‌راحتی در کنسول‌های موبایل و کامپیوترهای خانگی در دسترس قرار گرفت. پابجی در مدت زمانی کوتاه توانست به محبوبیت بالایی در میان کاربران دست پیدا کند.

پابجی

همین موضوع زمینه‌های نگرانی برای خانواده‌ها را فراهم کرده طوریکه بعضی کشور ها اقدام به منع این بازی درکشورخود کردند.
علت ممنوع بازی پابجی در بعضی کشورها:

ممنوعیت بازی پابجی درعراق
طی آخرین اقدام بازی پابجی در کشور عراق ممنوع شد، این تصمیم به دلیل تاثیرات بسیار منفی این بازی برنوجوانان گرفته شده است. پارلمان عراق به تحریم این بازی آنلاین رای مثبت داد. دلیل این تصمیم، تاثیر بسیار منفی این عناوین بر روی کودکان و نوجوانان است.

پابجی

ممنوعیت بازی پابجی درهند
فشار دولت هند بر شرکت‌ها و اپلیکیشن‌های چینی باعث شد تا بازی پرطرفدار پابجی همکاری خود را با یکی از بزرگ ‌ترین شرکت‌های چینی متوقف کند.
پابجی پیش از اعلام دستور ممنوعیت دولت هند، آمار ۴۰ میلیون کاربر فعال ماهانه را در آن کشور ثبت کرده بود. این بازی، پردرآمدترین اپلیکیشن هند و حتی بالاتر از اپلیکیشن‌های پرطرفداری همچون نتفلیکس و تینتر قرار می‌گرفت.

بازی پابجی

علت ممنوعیت بازی پابجی در امارات
خانواده‌های اماراتی درخواست کرده‌اند تا بازی آنلاین پابجی در کشورشان ممنوع شود، زیرا معتقدند این بازی محتوای خشونت آمیزی دارد و اعتیادآور است و تأثیر بدی بر جوانان می‌گذارد. یکی از والدین ساکن دوبی گفته است:
پابجی قطعاً باید ممنوع شود، چرا که اثرات بدی بر روی ذهن کودکان می‌گذارد. این بازی آنها را پرخاشگر می‌کند. بچه‌ها این بازی را زیادی جدی می‌گیرند و بدین ترتیب آنها به هیچ چیز دیگری حتی درس خواندن اهمیت نمی‌دهند. تمام فکر آنها بردن در این بازی است.

علاوه بران پابجی درکشورهای مثل مصر واندونیزیا نیز مسدود شده است

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#طراحی_نرم_افزار
#اولین_دیتا
#پابجی
#بازی_پابجی