مزایای تجارت الکترونیک (بخش دوم)

مزایای تجارت الکترونیک برای صاحبان کسب ‌وکار

افزایش میزان فروش
درصورتی که فروش هم برای داخل وهم خارج از کشور باشد و راه های مختلفی برای دریافت پول از مشتری پیش‌ بینی کرده باشند، می‌  توانند فروش آنلاین زیادی با سود بالا را تجربه کنند.

مزایای تجارت الکترونیک

افزایش مشتریان
دغدغۀ اصلی تمام کسب‌و‌کارها، چه آنلاین و چه غیرآنلاین، مشتری است. فقط کافیست با اجناس خوب و باکیفیت، اعتماد مشتری را جلب کنند تا مشتری بیشتری را به دست بیاورند.

مزایای تجارت الکترونیک

دسترسی در تمام ساعات روز و سال
ایام رخصتی،روزهای برفی، بارانی و حتی مثل شرایط الان با وجود بیماری  ‌های واگیردار، درب تجارت آنلاین هیچ‌گاه بسته نمی‌  شود؛ چون مشتری با داشتن اینترنت و یک گوشی موبایل یا لپ تاب، خیلی راحت می‌  تواند خرید خودش را انجام بدهد.

مزایای تجارت الکترونیک

جهانی‌شدن فعالیت شرکت‎ها
امروزه فن ترجمه به کمک تجارت الکترونیک آمده است. درواقع با استفاده از این ویژگی یک سایت فروش اینترنتی می‌ تواند، محصولاتش را به تمام زبان‌ ها معرفی کند و مشتریان در سراسر جهان، اجناس موردنیازشان را خرید کنند، بدون اینکه از منزل خارج شوند.

مزایای تجارت الکترونیک

پرداخت نقد و آنلاین
مهم  ترین مزیت این تجارت، پرداخت به‌صورت نقد و آنلاین است. چون در خرید‌وفروش حضوری، چک با مدت زمان طولانی و یا با پرداخت بیعانه انجام می ‌شود و فروشنده دیر به پول خودش می ‌رسد، درحالی که در فروش آنلاین، در صورت پرداخت، کالا برای مشتری ارسال می‌شود.
برای مشاهده مطالب قبلی اینجا کلیک کیند.

#تولید_و_طراحی_سایت_در_افغانستان
# تولید_و_طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_گیم_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_نرم_افزار_در_افغانستان
# تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#تولید_CRM_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#e_commerce
#تجارت_الکترونیک
#مزایای_تجارت_الکترونیک