پیام رسان تلگرام (Telegram)

تلگرام یک نرم افزار است که امروزه برای کاربران موبایل های هوشمند جایگزین SMS و ایمیل شده است. تلگرام یک برنامه پیام رسانی است که با اولویت سرعت و امنیت در تبادل اطلاعات پا به عرصه رقابت جهانی گذاشت. این نرم افزار واقعا سریع ، ساده و البته رایگان است و یکی از دلایل محبوبیت بسیار زیاد آن در میان کاربران همین ساده بودن کاربری است. شما می توانید از تلگرام تقریبا بر روی همه دستگاه های موبایل خودتان از جمله موبایل هوشمند ، تبلت و حتی کامپیوتر شخصی خودتان استفاده کنید و در لحظه و بدون وقفه این دستگاه ها پیام هایی که شما رد و بدل می کنید را یکپارچه سازی یا Sync می کنند.

پیام رسان تلگرام

به محض اینکه شما پیامی را داخل موبایل خودتان بخوانید این پیام بصورت بلادرنگ در کامپیوتر و تبلت شما هم در حالت خوانده شده قرار می گیرد و این ناشی از سرعت یکپارچه سازی اطلاعات بسیار سریع تلگرام است. با استفاده از تلگرام شما می توانید تقریبا هر نوع فایلی را بین دستگاه های مختلف رد و بدل کنید از فایل های مجموعه آفیس گرفته تا فایل های MP3 و ویدیو و … و نکته جالب اینجاست که تلگرام می تواند فایل های تکراری را تشخیص بدهد و از آپلود مجدد آنها برای ارسال یا Forward پیام ها به دیگران استفاده کند. شما می توانید در تلگرام برای خودتان و دوستانتان گروه ایجاد کنید ، گروه ها امکان برقراری ارتباطات چت برای بسیاری از افراد را فراهم می کنند . گروه های تلگرام امروز می توانند تا 5 هزار نفر را درون خودشان جای بدهند. گروه ها امکان برقراری ارتباطات چند به چند را فراهم می کنند اما قابلیت دیگر جالب تلگرام کانال یا Channel است که کارایی به مراتب بهتری از نظر اطلاع رسانی برای افراد دارد. شما در کانال های تلگرام فقط اطلاع رسانی یکطرفه دارید و دقیقا مشابه یک رادیو یا تلوزیونی است که صرفا شما نظاره گر هستید ، این کانال ها می تواند برای اطلاع رسانی های بسیار زیاد مورد استفاده قرار بگیرد و می تواند تعداد نامحدودی از افراد را درون خودش جای بدهد.

پیام رسان تلگرام

ویژگی های کانال تلگرام
شما می توانید افراد را هم با شماره موبایل و هم با نام کاربری یا username ای که دارند در تلگرام پیدا کنید ، تلگرام این امکان را به کاربران می دهد که حتی بدون دانستن شماره موبایل افراد بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند. در نتیجه تلگرام SMS و Email را با هم ترکیب کرده و یک محصول شخصی تجاری ارائه داده است ، امرزه از تلگرام به عنوان یک ابزار تجاری برای نیازهای پیام رسانی نیز استفاده می شود.

کانال تلگرام

برنامه تلگرام توسط چه کسانی پشتیبانی می‌شود؟
تلگرام به صورت کلی توسط دو فرد اصلی با نام‌های نیکلای دورف ( Nikolai Durov) و پاول دورف (Pavel Durov) پشتیبانی وهدایت می‌شود. نیکلای دورف از نظر مسائل فنی و تکنیکی مجموعه توسعه دهنده برنامه تلگرام را هدایت می‌کند و پاول دورف حمایت مالی ایدئولوژیک مجموعه را بر عهده دارد. آقای نیکولای دورف پروتکل داده‌های سفارشی و منحصر به فرد را برای تلگرام ایجاد کرده است که متن باز، فوق‌العاده امن و بهینه سازی شده به منظور ارتباط همزمان با مراکز داده مختلف محسوب می‌شود. جالب است بدانید که تلگرام به طور کاملا رایگان عرضه شده و تمام نیازهای مالی آن توسط آقای پاول دورف تامین می‌شود.

#تولید_و_طراحی_سایت_در_افغانستان
# تولید_و_طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_گیم_در_افغانستان
#تولید_و_طراحی_نرم_افزار_در_افغانستان
# تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#تولید_CRM_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#شبکه_های_اجتماعی
#تلگرام
#telegram
#موبایل_های_هوشمند