چرا برای کسب و کارخود اپلیکیشن موبایل داشته باشیم؟

با ظهور فناوری ها و دستیابی آسان به وسایل دیجیتالی و هوشمند، استفاده از موبایل و یا دستگاه های دیجیتالی به صورت جهشی رو به افزایش است. پس شما به عنوان یک مدیر کسب و کار برای اینکه بتوانید این مخاطبانی که از موبایل استفاده می کنند را به سمت کسب و کار خودتان بکشانید و درآمد خودتان را بیشتر کنید، داشتن یک اپلیکیشن برای کسب و کارتان الزامی است. امروزه تقریبا 70٪ مردم جهان دارای موبایل های هوشمند هستند و اکثر کارهای خودشان را از طریق موبایل انجام می دهند. مهمترین این کارها خرید از اپلیکیشن های فروشگاهی است!
شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه تنها با طراحی موبایل اپلیکیشن می توان بیشتر در دسترس مشتریان باشید! در اینجا باید به شما تاثیر نوتیفیکیشن هایی که اپلیکیشن برای کاربر موبایل هوشمند ارسال می کند را یادآور شد. ارسال یک پیام باعث حفظ ارتباط با مشتری می شود و به او یادآوری می کند که شما همیشه در دسترس هستید که خود از نظر روانشناسی تاثیر مثبتی بر روی اعتماد مشتری به مجموعه شما دارد.

موبایل اپلیکیشن

دلایلی که نشان می دهد شما برای کسب و کار خود نیاز به طراحی موبایل اپلیکیشن دارید:

 • موبایل هوشمند در تمام روز همراه مشتریان شما هست.
  موبایل های هوشمند بخشی از زندگی روزانه مردم شده اند. محال است که بدون موبایل هوشمندمان از خانه خارج شویم و در صورتی که فراموش کرده باشیم و موبایل خود را به همراه نداشته باشیم ، کل روز کلافه خواهیم بود و نبود دستیار شخصی خودمان را حس خواهیم کرد. دستیار شخصی که کار های روزانه مان را یادآوری می کند ، با اپلیکیشن های حسابداری خرج و مخارجمان را ثبت می کنیم، تاکسی آنلاین می گیریم ، از طریق سفارش آنلاین، غذا میگیریم و از فروشگاه اینترنتی مایحتاج خود را سفارش می دهیم. همه این کار ها را می توانیم با گوشی هوشمند و انواع اپلیکیشن موبایل انجام دهیم در حالی که به دیگر کارهای روزانه رسیدگی می کنیم. علاوه بر این محدودیت زمان و مکان است که با وجود اپلیکیشن های هوشمند در حال از بین رفتن هستند.
 • با طراحی موبایل اپلیکیشن امکان بازاریابی در روش های متنوعی فراهم خواهد شد.
  امروزه صاحبان کسب و کارهایی که به اهمیت وفادارسازی پی برده اند ، چندین پله از دیگر کسب و کار ها جلوتر خواهند بود.احتمالا پیش از این با طراحی موبایل اپلیکیشن های موقعیت محور و خدماتی آشنا شده باشید . اما آیا می دانستید که طراحی اپلیکیشن موقعیت محور می تواند با اهداف بازاریابی و وفادارسازی مشتری نیز همراه باشد؟
  تصور کنید که مشتری شما اپلیکیشن شما را بر روی گوشی هوشمند داشته باشد و در موقعیت مکانی نزدیک به شما باشد نوتیفیکیشنی برایش ارسال شود و به او پیشنهادات ویژه ای را ارائه دهد. این می تواند باعث برگشت مجدد مشتری به مجموعه شما شود و یک روش بازاریابی برای کسب و کار شما باشد.
موبایل اپلیکیشن
 • با طراحی موبایل اپلیکیشن بدون محدودیت با مشتریان خود در ارتباط باشید.
  مدیریت ارتباط با مشتری یکی از مواردی است که تمامی بازاریابان همواره بر آن اصرار دارند. ارتباط با مشتری از طریق پیام یا ارسال ایمیل یک روش متداول می باشد. اما تا به حال به مدیریت ارتباط با مشتری بالقوه فکر کرده اید؟ مشتری که با کسب و کار شما آشنا است اما تا به حال از خدمات و محصولات شما استفاده نکرده و به عضویت خبرنامه شما در نیامده است!
  با چنین مشتری چگونه ارتباط بر قرار می کنید و او را در جریان پیشنهادات ویژه مجموعه خود قرار می دهید؟
  بسیاری از افراد اپلیکیشن مجموعه مورد علاقه خود را بر روی گوشی خود دارند تا در صورت لزوم از آن استفاده کنند. بنابراین ارسال یک نوتیفیکشن باز هم کلید حل مشکل شما خواهد بود.
 • با طراحی موبایل اپلیکیشن یک کانال بازاریابی مستقیم ایجاد کنید.
  یک اپلیکیشن موبایل در یک زمان چندین وظیفه دارد. اطلاعات عمومی، قیمت ها، فرم های رزرو، امکان جستجو، حساب های کاربری، پیام رسان و ارسال نوتیفیکیشن و بسیاری از موارد دیگر. با طراحی اپ موبایل اقدام به طراحی یک کانال خصوصی برای تعامل مستقیم با مشتریان و ارائه محصولات و خدمات خود به صورت یکپارچه می کنید.
موبایل اپلیکیشن

این روزها همه کسب و کارهای موفق از اپلیکیشن برای توسعه تجارت خود استفاده می کنند.یک اپلیکیشن خوب با راضی نگهداشتن و رفع نیاز کاربران، موجب شکوفایی و رونق کسب و کارتان می شود.
بدون تردید یک اپلیکیشن خوب ، خیلی زودتر در بین کاربران همه گیر می شود. علاوه بر شکل ظاهری و طراحی بصری، به رابط کاربری مناسب و تجربه کاربری آسان هم باید توجه کرد. بنابر این لازم است تا یک تیم حرفه ای و کار بلد طراحی اپلیکیشن را به عهده بگیرند. طرز کار و ظاهر اپ هر دو باید جذابیت کافی را برای کاربران آنلاین داشته باشد.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#برنامه_نویسی_کامپیوتر
#تولید_CRM_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکیشن_فروشگاهی_در_افغانستان