چگونه صاحب وبسایت شویم؟

با توجه به اینکه این روزها بسیاری از کسب و کارها در فضای مجازی و اینترنت با هم رقابت می کنند، طراحی و راه اندازی وب سایت یکی از مسائلی است که باید به آن توجه داشته باشیم. اما متاسفانه بسیاری از کسب و کارها به دلیل هزینه بالا و نداشتن دانش کافی در زمینه طراحی وب سایت، از راه اندازی آن صرف نظر می کنند. اما باید به شما بگوییم که راه های متعددی وجود دارد که می تواند به شماکمک کند تا به سادگی و با هزینه بسیار کم صاحب وب سایت شوید.

وبسایت

از چه طریق می توان صاحب وب سایت شد؟

اولین راهکاری که برای راه اندازی وب سایت وجود دارد این است که شما با علم برنامه نویسی آشنا باشید. و یا اینکه وب سایت را به متخصصین طراحی سایت بسپارید. زمانی که شما با زبان های برنامه نویسی تحت وب آشنا باشید، می توانید یک وب سایت کامل به صورت شخصی سازی شده برای خود طراحی کنید.اما این راهکار تنها برای کسانی خوب است که بخواهند برای خود یک وب سایت طراحی کنند. و درواقع برای دیگران به لحاظ هزینه مقرون به صرفه نخواهد بود.

وبسایت

چگونه با کمترین هزینه و در مدت زمان کوتاه صاحب وب سایت شویم؟

خوشبختانه این روزها راهکارهای بسیار زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی صاحب یک وب سایت شوید. راه اندازی وب سایت با شیوه های جدید، این مزیت را دارد که شما بدون نیاز به داشتن دانش تخصصی در زمینه طراحی وب سایت می توانید برای خود یک وب سایت طراحی، و به سادگی آن را مدیریت کنید.

وبسایت

با دو روش زیر می توانید وب سایت خود را با کمترین هزینه و در مدت زمان کوتاهی راه اندازی کنید:

 • طراحی و راه اندازی وب سایت با کمک وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است (CMS) که با کمک آن می توانید صاحب یک وب سایت شوید. البته برخی از افراد متخصص در حوزه ی طراح سایت معتقد هستند که برای کار با یک سیستم مدیریت محتوا نیاز است تا کمی با علم برنامه نویسی و کد نویسی تحت وب آشنا باشید. اما وردپرس این مزیت را دارد که شما می توانید با کمک قالب و افزونه های آماده وب سایت مورد نظر خود را طراحی کنید. هزینه طراحی سایت با وردپرس بسیار کمتر از وب سایت های است که به صورت شخصی سازی شده، طراحی می شوند.

وردپرس
 • طراحی و را اندازی وب سایت با کمک سایت ساز

سایت سازها راهکار نوینی برای طراحی وب سایت هستند. در این روش شما بدون داشتن هیچگونه دانش تخصصی در زمینه طراحی وب سایت می توانید سایت خود را طراحی کنید. نحوه کارکردن با سایت ساز ها بدین صورت است که شما با کشیدن و رها کردن ابزارها مختلف می توانید امکانات مورد نیاز خود را به وب سایت اضافه کنید. هزینه طراحی وب سایت با سایت سازها بسیار کمتر از سایر روش های طراحی وب سایت است.

وبسایت

فواید داشتن وب سایت

 • در دسترس بودن
 • کاهش هزینه ها
 • جلوگیری از اتلاف زمان
 • بازاریابی قوی
 • کسب درآمد فقط از طریق داشتن وب سایت
 • تبلیغات موثر
 • ارائه محصولات
 • ارتباط نامحدود با مردم خارج از مرزهای جغرافیای
 • ارتباط آسان با مشتری ها

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#کسب_و_کار_اینترنتی
#وبسایت
#طراحی_سایت
#تولید_سی_آر_ام_در_افغانستان
#طراحی_سایت_در_هرات