چگونگی راه اندازی گوگل اسیستنت

دستیار گوگل یا Google Assistant چیست؟
دستیار گوگل (Google Assistant)
 ابزار قدرتمندی است که می تواند زندگی شما را آسان کرده و در مواقع مختلفی به شما کمک کند. این دستیار در زندگی روزمره پاسخ بسیاری از سوالات شما را داده و شما را سرگرم می کند.

google assistant

چگونه فعال سازی گوگل اسیستنت بر روی سیستم های اندروید و ios

اجرای گوگل اسیستنت در اندروید:
در اندروید روش های مختلفی برای راه اندازی Google Assistant وجود دارد. ساده ترین حالت این است که بگویید  OK, Google یا  Hey, Google . در دستگاه های جدیدتر می توانید با کشیدن انگشت از گوشه پایین سمت راست یا چپ، دستیار گوگل را راه اندازی کنید.

اجرای گوگل اسیستنت در اندروید

اجرای گوگل اسیستنت در ایفون:
در iPhone و iPad ، باید برنامه Google Assistant را نصب کنید و سپس آن را از صفحه اصلی اجرا کنید. بعد از باز کردن برنامه بگویید OK، Google یا روی نماد میکروفون ضربه بزنید.
برای نصب برنامه گوگل اسیستنت، App Store را در iPhone باز کنید، روی Search در پایین سمت راست ضربه بزنید، Google Assistant را وارد کنید، روی دکمه آبی جستجو ضربه بزنید، سپس روی Get در کنار برنامه برای نصب آن ضربه بزنید. شاید لازم باشد دانلود خود را با دوبار کلیک روی دکمه کناری یا با احراز هویت با Touch ID تأیید کنید.

نصب گوگل اسیستنت در ایفون

دستیار گوگل برای چه استفاده می شود؟
دستیار گوگل دستورات صوتی ، جستجوی صوتی و کنترل دستگاه را فعال می کند که به شما امکان می دهد پس از گفتن واژه های “OK Google” یا “Hey Google” ، تعدادی از کارها را انجام دهید. دستیار گوگل طراحی شده است تا تعاملات گفتگوی شما را فراهم کند. دستیار Google دستگاه ها و خانه هوشمند شما را کنترل می کند.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#طراحی_نرم_افزار
#اولین_دیتا
#اپلیکیشن
#دستیار_گوگل
#گوکل_اسیستنت