CRM چیست؟

CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری (Customer Relationship Management) اصطلاحا به فرایند‌ و تکنالوجی‌هایی گفته می‌شود که یک سازمان به کار می‌گیرد تا ارتباط خود را با مشتریانش حفظ کرده و بتواند رضایت آن‌ها را در کسب‌و‌کار خود جلب کند، عبارت “سی آر ام” را نخستین بار توسط توماس سیبل برای نرم‌افزار بازاریابی خود به‌کار برد و آن‌را CRM یا همان مدیریت ارتباط با مشتری نامید. سی آر ام موفق، کسب و کار را از دید مشتری می بیند و در برنامه ریزی خود تجربه مشتری را در نظر می گیرد. نگاه از دید مشتری به شما کمک می کند تا شکاف ها و فرصت های موجود در کسب و کارتان را مشاهده و استراتژی و راهکارهای موثرتری برای سازمان در نظر بگیرید.

CRM

شرکت داده پردازی نخستین یا اولین دیتا (avalin data  ) با داشتن برنامه نویسان مجرب و حرفه ای در قسمت طراحی و تولید وب سایت، اپلیکیشن و گیم آماده ایجادسیستم CRM برای کسب و کارتان می باشد تا که ارتباط با مشتریان تان و نحوه پاسخ به نیازها و در خواست های آنها را به بهترین شکل مدیریت کنید که این امر باعث موفقیت روز افزون کسب و کارتان خواهد شد.

اولین دیتا

چرا به فکر استفاده از سیستم‌های CRM نباشیم؟

با راه‌اندازی یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) شما قادر خواهید بود موارد مهمی مانند: میزان بازگشت مشتریان یا رفتار کاربران را زیر نظر داشته و آنان را به خرید بیشتر محصولات یا خدمات‌تان ترغیب کنید و به این ترتیب علاوه‌بر برندسازی برای کسب‌و‌کار خود میزان تبدیل و در نتیجه فروشتان را افزایش دهید.

مشتری مدار

مزیت‌های استفاده از سیستم CRM

فرقی نمی‌کند مشتریان شما در کجای دنیا موقعیت داشته باشند، شما با استفاده از سیستم‌های CRM قادر خواهید بود بدون در نظر گرفتن محدودیت مکانی و زمانی با مشتریان‌تان در ارتباط باشید، همه‌ی ما می‌دانیم که یکی از مهم‌ترین جذابیت‌های فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک حذف محدودیت‌های زمانی و مکانی است، بنابراین توصیه می‌کنیم شما هم هرچه سریع‌تر کسب‌وکار آنلاین خود را راه‌اندازی کنید.

#طراحی_سایت_در_افغانستان
#طراحی_اپلیکشن_در_افغانستان
#تولید_گیم_در_افغانستان
#تولید_سایت_ در_افغانستان
#تولید_استارتاپ_در_افغانستان
#اولین_دیتا
#تجارت_اینترنتی
#CRM