بهبود عملکرد موتورهای جستجو SEO

سئو چیست؟
سئو مخفف شده ی عبارت انگلیسی Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر می باشد.  

خدمات سئو کاملاً مطابق با استانداردهای صنعت

به هر اقدامی که به صورت مستقیم و توسط شما برای بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو صورت بگیرد، سئو و بهینه سازی سایت گفته می شود.

 

دخیره سازی ابری

رشد ترافیک

جایگاه کلمه کلیدی

معیارهای عملکرد

سئو سایت خود را به ما بسپارید

تیم فنی اولین دیتا هم چنین با روش های بروز گوگل سایت شما را بهینه می کند.

یکی از موارد مهمی که در سئو شما تاثیر مستقیم و موثری دارد، نحوه ی تولید        سایت شما می باشد که تیم اولین دیتا در تولید سایت شما تمام این موارد را به      خوبی رعایت می کند اما بعد از تولید سایت شما موارد دیگری هم هستند که با      رعایت کردن آنها سایت شما بهینه خواهد شد و در معرض دید دیگر کاربران اینترنتی قرار خواهد گرفت، لذا شرکت نرم افزاری اولین دیتا تیمی مجزا را برای سئو کردن      سایت های تولید شده ی شما هموطنان عزیز تشکیل داده است.                        

سئو وب سایت

برای سئو بهتر سایت خود بهتره که موارد زیر را هم رعایت کنید: 

محتوا ارزشمند

داشتن محتوای منحصر به فرد همیشه از فاکتورهای مهم گوگل می باشد ولی از آپدیت کردن و بروزرسانی محتوای قدیمی سایتتان نباید غافل شوید.             

سرعت سایته

سرعت مناسب وبسایت شما علاوه بر اینکه باعث     سئو مثبت می شود برروی ترافیک آن نیز اثر           مستقیم دارد. به گفته گوگل” متوسط زمان لازم برای بارگزاری یک صفحه روی تلفن همراه 15 ثانیه است که با این حال اکثر مخاطبان وب سایت هایی که     بیشتر از 3 ثانیه برای بارگزاری زمان می برند ترک     می کنند.                                                         

UX مناسب

از سالهای پیش تجربه کاربری فاکتور بسیار مهمی بوده است که در سال ۲۰۱۹ اهمیت آن بیشتر هم    شده است که به همین دلیل گوگل الگوریتم رنک    برین را اعلام کرده است الگوریتم رنک برین درواقع    مانند یک سیستم هوش مصنوعی عمل میکند که     معنی و مفهوم کلمات سرچ شده را دریافت میکند    و بعد از آنالیز آنها مرتبط ترین نمایش ها را با آن     کلمه کلیدی به کاربران نشان میدهد                  

زمان ماندگاری کاربر در سایت

با توجه به گزارشات جدیدی که از فاکتورهای گوگل در سال ۲۰۱۹ به دست آمده است این زمان سپری  شده در سایت از سیگنالهای مهم رتبه بندی گوگل      می باشد.که هرچه این رقم بیشتر باشد نشان دهنده میزان جذابیت سایت می باشد.گزارشی که از سایت searchengineland دیده شده است, میانگین        میزان  Dwell time ده سایت برتر گوگل بین ۳       دقیقه و ۱۰ ثانیه می باشد.                                

CTR

درصد افرادی که بر روی لینک شما کلیک کرده اند که به CTR معروف می باشد.نشان می دهد که کاربر جذب محتوای سایت شما شده است که خود این مورد هم عامل موثری درسئوی سایت شما باشد.

اصول موبایل (Responsive)

1- وبسایت خود را با سایر دستگاه های هوشمند    سازگار کنید؛ فرقی ندارد که این دستگاه دسکتاپ رایانه باشد یا اسکرین تلفن های همراه و یا تبلت.

2- سایز تصاویر را متغیر کنید، آنطور بتوان با تمامی دستگاه ها آن ها را مشاهده کرد.                   

3- از عناوین کوتاه استفاده کنید چرا که عناوین       طولانی معمولا توسط تلفن های همراه کامل     خوانده نمی شوند.                                    

آیا برای سئو سایت خود نیاز به مشاوره دارید؟

برای مشاوره کافیه که فرم سمت چپ رو کامل کرده و منتظر تماس ما باشید. 

تیم فنی اولین دیتا در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.